HaberlerSamsun haberCHP Samsun İl Kadın Kolları Kayyum Başkanı Serap Gürgör: Huzur için aday

CHP Samsun İl Kadın Kolları Kayyum Başkanı Serap Gürgör: Huzur için aday - Samsun haber

CHP Samsun İl Kadın Kolları Kayyum Başkanı Serap Gürgör, 6 Eylül'de yapılacak kadın kolları kongresinde başkanlığa yeniden aday olduğunu açıklayarak, 'Ben size huzurlu bir çalışma ortamı vadediyorum' dedi

CHP Samsun İl Kadın Kolları Kayyum Başkanı Serap Gürgör: Huzur için aday

CHP Samsun İl Kadın Kolları'nda son 2 dönemdir yaşanan çalkantılar nedeniyle CHP Genel Merkezi tarafından atanan Serap Gürgör, 6 Eylül'de yapılacak kadın kolları kongresinde yeniden aday olduğunu açıkladı. İl başkanlığı binasında gerçekleştirilen adaylık açıklamasına çok sayıda partili katıldı.

KİMSENİN ADAMI DEĞİLİM

Güç sahibi olmakla onu nasıl kullanacağını bilmenin ayrı şeyler olduğunu söyleyen Gürgör, "Bizler böyle bir bilinçle yola çıktık. Hepimizin yaşam tarzımızla, müzik ve sanat zevkimizle, hayatımızda verdiğimiz önceliklerle, tuttuğumuz spor kulüplerine kadar çok farklı olabiliriz. Eğitimlerimiz, yaşlarımız da farklı olabilir. Aramızdaki farklılıklara rağmen CHP'de birleştik. Sevgi, saygı, barış ve en çok vurgulamak istediğim huzur için CHP Samsun İl Kadın Kolları başkanlığına adaylığımı açıklıyorum. Ben size huzurlu bir çalışma ortamı vadediyorum. Ekibimle birlikte beraberlik, saygı ve sevgi içerisinde çalışacağız. Kimseyi ayrıştırmayacağız, ötekileştirmeyeceğiz. Benim için bazı şehir efsaneleri söylenmeye başlanmış. 'Şucu, bucu' deniliyormuş. Ben birilerinin adamı olmadım, eğer adamıysam evet CHP'lilerin hepsinin adamıyım" ifadelerini kullandı.

Zerrin SOMUNCUSIRADAKİ HABER