Davamızın adı hizmet

Davamızın adı hizmet - Bafra haber

Ortak akıl buluşmalarını sürdüren Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, 'Bafra'ya hizmet gibi önemli ve çok güzel bir davamız var. İlçemiz için birlikte adım atmak istiyoruz' dedi

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, her düşünce ve eleştiriye açık şeffaf hizmet anlayışının çarpıcı bir örneği olan ortak akıl buluşmalarını, ilçede bulunan berberler, Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası mensuplarıyla sürdürdü. Bafra Belediyesi Alparslan Türkeş Parkı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen toplantıya, AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz, Bafra Berberler Odası Başkanı İmdat Akay, Bafra Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Bülent Kulaksız, Belediye Başkan Yardımcıları Şaban Hüryaşar, İsmail Kurt ve bazı daire amirleri katıldı. Diğer toplantılarda olduğu gibi ilçedeki Berberler, elektrikçiler ve elektronikçiler başta mesleki görüşleri olmak üzere ilçe ile ilgili görüş ve düşüncelerini ifade ettiler.

GÜZEL FİKİRLER ALDIK

Toplantıda konuşan Başkan Kılıç, “Bafra’ya hizmet gibi önemli ve çok güzel bir davamız var. Biliyoruz ki bu hizmet yolcuğunda tek başına başarıya ulaşma şansımız yok. İstiyoruz ki ilçede yaşamını idame ettiren 7’den 70’e her kesimle birlikte atalım adımlarımızı. İşte o zaman daha güçlü, daha azimli gelecek nesillere daha yaşanabilir bir Bafra bırakırız. Bu düsturla hayata geçirdiğimiz ortak akıl buluşmalarımıza ilçemizdeki Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası mensuplarımız ve berberlerimizle sürdürdük. Güzel fikirler ve tavsiyeler aldık. Beklentilerimizi dile getirdik, isteklerini dinledik. Katılımdaki öncülüklerinden dolayı Berberler Odası Başkanımız İmdat Akay, Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Bülent Kulaksız’a teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.