HaberlerGSK'da kupa şoku, lisanslar çıkmadı...

GSK'da kupa şoku, lisanslar çıkmadı...

Samsun Gençlik Spor Kulübü lisansları yetiştiremediği için Kadınlar Hentbol Türkiye Kupası'na katılamadı. İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz, 'Aksilik olmazsa lisans ücretini hafta sonuna kadar yatırıp Kadınlar Süper Ligi'nde yerimizi alacağız'dedi

GSK'da kupa şoku, lisanslar çıkmadı...

SORUNLAR AŞILACAK

Samsun'u Hentbol Kadınlar Süper Ligi'nde temsil edecek Samsun Gençlik Spor Kulübü lisansları yetiştiremediği için Kadınlar Türkiye Kupası'na katılamadı. Ligin başlamasına da sayılı günler kala ekonomik sıkıntılardan dolayı lisansları yetiştiremeyen Gençlik Spor Kulübü, bugün başlayacak Kadınlar Türkiye Kupası'na katılamadı. Samsun temsilcisi lisans krizini bu hafta içinde çözüp Süper Lig'de ilimizi temsil etmeyi planlıyor.

 

LİGE KATILACAĞIZ

Lisans krizini bu hafta sonuna kadar çözeceklerini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz, "Lisansları yetiştiremediğimiz için Kadınlar Türkiye Kupası'na katılamadık. Gelecek yıl Türkiye Kupası'na katılamayacağız ancak kulübe herhangi bir para cezası da gelmeyecek. Çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bir aksilik olmazsa lisans ücretini hafta sonuna kadar bulup Kadınlar Süper Ligi'ne katılacağız" dedi.

Mustafa CİVELEKSIRADAKİ HABER