HaberlerSamsun haberTurkcell Dergilik'te 'Haber' farkı...

Turkcell Dergilik'te 'Haber' farkı...

Turkcell Dergilik'te 'Haber' farkı

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, 'Samsun Haber Gazetesi, Turkcell Dergilik'e ilk katılan yerel gazetelerden biri. İlk katıldığından itibaren en çok okunanlardan biriydi, hala da aynı durumunda' dedi

Turkcell Platinum Golf Challenge Samsun için Samsun'a gelen Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Haber Gazetesi'ne özel açıklamalarda bulundu. Terzioğlu, Turkcell Dergilik içerisinde yer alan Haber Gazetesi ve Haber Hayat Dergisi'nin en çok takip edilen yayın organları arasında olduğunu ifade etti.

DESTEĞE DEVAM EDECEĞİZ

Turkcell Dergilik uygulamasının kendisine göre Türkiye'nin medya sektöründeki en önemli adımlarından bir tanesi olduğunu belirten Genel Müdür Terzioğlu, "Sadece ulusal değil, yerel gazeteler de Dergilik içerisinde yer alıyor. Bugün kağıt fiyatlarının böylesine yükseklere çıktığı bir ortamda yerel gazeteciliğin hayatta kalabilmesi ve editöryal anlamda zayıf basının, kuvvetli editöryal ekiplerle dijital ortamda yaşaması için çok önemli. Samsun Haber Gazetesi Dergilik'e ilk katılan yerel gazetelerden bir tanesiydi. Türkiye'nin her yerinde Samsun'la ilgili haber okumak isteyenler Haber Gatezesi'ni takip ediyorlardı, yoğun bir şekilde okuyorlardı. Hala da en çok okunan gazetelerden bir tanesi durumunda. Ben yerel gazeteciliğin desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum ve Turkcell Dergilik'le de bu desteğe devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Barış BUDANOĞLU