Kangren olan sorunlar çözülüyor

Kangren olan sorunlar çözülüyor

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, ilçenin uzun yıllardır kanayan yarası haline dönüşen tapu sorununu çözmek için Ankara'da temaslarda bulundu

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Ankara'daki temaslarını sürüyor. Başkan Kul, dün Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı ve Gelir İdaresi Daire Başkanı Termeli Zekai Çenge'yi ziyaret etti.

ÖNEMLİ ADIMLAR ATILDI

Başkan Kul, ilçenin uzun yıllardır kanayan yarası haline dönüşen sorunlarından biri olan Yalı Mahallesi'ndeki tapu sorununu çözmek için temaslarda bulundu. Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı'yı makamında ziyaret eden Kul, Yalı Mahallesi'ndeki tapu sorunun çözümü konusunda istişarede bulundu. Önümüzdeki hafta ortak bir toplantı yapılıp,
yol haritası çıkarılacağını ifade eden Kul, "Kangren olan bu sorunumuzun çözümü için önemli adımlar attık" dedi.

Başkan Kul, Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı ile Termeli HSK Üyesi Cafer Ergen'in de görüştüğünü, sorunun kısa sürede çözüme kavuşturulması hususunda önemli adımları attıklarını da sözlerine ekledi.

Başkan Kul, Ankara'daki temaslarına Maliye Bakanlığı Daire Başkanı Termeli Zekai Çenge'yi ziyaret ederek devam etti. Kul, Çenge ile Terme ve Terme’nin geleceği hakkında görüştü.