HaberlerTerme takımına sahip çıkmalı... Okumuş'dan 10 bin TL

Terme takımına sahip çıkmalı... Okumuş'dan 10 bin TL

Termespor'un içinde bulunduğu zor duruma duyarsız kalmayan Termeli işadamı İmran Okumuş, Termelilere çağrıda bulundu. Kampanya başlatarak 10 bin TL bağışta bulunan Okumuş, 'Terme'nin dinamikleri ve halkı takımına sahip çıkmalı'dedi

Terme takımına sahip çıkmalı... Okumuş'dan 10 bin TL

65 YILLIK TERTEMİZ BİR KULÜBÜZ

Yeni sezonda maddi imkansızlardan dolayı lige katılmama kararı alan Termespor'un yardımına Termeli işadamı İmran Okumuş yetişti. Termespor'un her alanda yanında olan ve sahip çıkan işadamı Okumuş, şehrin takımı için kampanya başlattı. Kulübe 10 bin TL bağışta bulunan İmran Okumuş, Termelilere de çağrıda bulundu. Okumuş, "1953 yılında kurulan Termespor'umuzun bu sezon ekonomik sebeplerden dolayı maçlara çıkamayacağını üzülerek öğrenmiş durumdayım. Sizlerinde bildiği gibi bir şehrin tanıtımında spor kulüplerinin önemi büyüktür. 65 yıllık tertemiz bir geçmişi ve mazisi bulunan kulübümüzün bu duruma düşmesi beni derinden üzmüştür"dedi.

 

OLUMLU ADIMLAR ATILDI

Okumuş, "Sizlerin çok iyi bildiği gibi spor kulüplerinin sahibi o şehrin insanlarıdır yani kulüp başkanı, belediye başkanı, mülki amirler, atanmış ve seçilmişler kulübün sahibi değil, kulübün sahibi Termeliler'dir. Bu vesile ile Termespor kulübümüze sahip çıkmak biz Termelilerin asli görevidir. Termespor Başkanı Hüseyin Kambur'da, "İmran Okumuş'a desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisi Termespor'un her şartta yanında olmuştur. Bürokratlarımız ve siyasetcilerimizle biraraya gelerek durum hakkında analiz yaptık. Olumlu adımlar atılmaya başlandı, bunu da önümüzdeki günlerde kamuoyunun bilgisine sunacağız"dedi.

Salim YILDIZSIRADAKİ HABER