Vali Doğan, görev yerleri değişen vali yardımcısı ve kaymakmlarla bir araya geld

Vali Doğan, görev yerleri değişen vali yardımcısı ve kaymakmlarla bir araya geld - Kars haber

Vali Rahmi Doğan, 1 Eylül 2018 Tarihli Resmi Gazetede yayınlanan Cumhurbaşkanlığının 2018/157 Sayılı Kararnamesi ile görev yerleri değişen Vali Yardımcısı Mehmet Halis Aydın, Susuz Kaymakamı Yusuf İzci ve Akyaka Kaymakam Vekili Doğukan Mızrak ile veda programında bir araya geldi.


Gazi Ahmet Muhtar Paşa (GAMP) Konağı'nda düzenlenen veda programına Vali Rahmi Doğan eşi Gülden Gülüzar Doğan, Vali Yardımcısı Mehmet Halis Aydın, Susuz Kaymakamı Yusuf İzci, Akyaka Kaymakam Vekili Doğukan Mızrak, Digor Kaymakamı Mustafa Güngör, Kağızman Kaymakamı Ercan Öter, Sarıkamış Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman ve Selim Kaymakamı Zafer Yiğit katıldı.
Vali Doğan, önümüzdeki günlerde Kars'tan ayrılarak yeni görev yerlerine gidecek olan Mehmet Halis Aydın, Yusuf İzci ve Doğukan Mızrak'a yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek yeni görevlerinde başarılar diledi. Doğan, Vali yardımcısı ve kaymakamlara çeşitli hediyeler de verdi. Doğan, daha sonra vali yardımcısı ve kaymakamlarla bir hatıra fotoğrafı çektirdi.