Dodurga'da Kültür Merkezinin temeli atıldı

Dodurga'da Kültür Merkezinin temeli atıldı - Bilecik haber

Bilecik'in Bozüyük ilçesine bağlı Dodurga beldesinde hayata geçirilecek kültür merkezinin temel atma töreni gerçekleştirildi.


Dodurga meydanında inşa edilecek ve beldenin pek çok ihtiyacını karşılaması beklenilen kültür merkezinin temeli yoğun bir katılım ile atıldı. Temel atma töreninde konuşan Belediye Başkanı Selim Tuna; 'Bizler göreve geldiğimiz günden beri öncelikli olarak vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda projeleri beldemize kazandırmak için çalışmalarımızı sürdürdük. Dodurga Belediyesi olarak asfalt çalışmaları, okullardaki yenileme çalışmaları, çocuk parkları, oturma alanları ve sentetik sahayı beldemize kazandırmış olmak bizleri son derece mutlu ediyor. Bunlara bir yenisini daha ekleyecek olmak bizim için en büyük mutluluktur, Bu önemli günde bizleri yalnız bırakmayan tüm konuklarımıza teşekkür ediyorum' dedi.
Belediye Başkanı Selim Tuna'nın ardından konuşan Bozüyük Kaymakamı Hasan Yaman '18 yıllık görev süremi geride bırakırken şunu söyleyebilirim ki ilk kez bir belde de bu tür büyük ve önemli bir projeye imza atıldığına tanık oluyorum. Bu vesile ile belde için gerçekten büyük bir özveri ile çalışan Başkanımız Selim Tuna'ya teşekkür ediyorum' dedi.
Okunan dualar ve konuşmaların ardından kültür merkezinin temel atma töreni gerçekleştirildi. Törene Bozüyük Kaymakamı Hasan Yaman, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Bozüyük Belediyesi Başkan Vekili Ayhan Ersoy, Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, AK Parti Bozüyük İlçe Başkanı Mesut Çetin ve çok sayıda vatandaş katıldı. Programın ardından katılım gösteren vatandaşlara pilav ve ayran ikramında bulunuldu.