İlkadım hizmetlerle kuşatılıyor

İlkadım hizmetlerle kuşatılıyor - Samsun haber

Mahalle gezilerine devam eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'İlkadım hizmetlerle, gönüller ise sevgiyle kuşatılıyor. İlçemiz, güler yüzlü, insan odaklı felsefe ile yönetiliyor' dedi.

Mahalle gezilerini sürdüren ve ilçeyi karış karış gezen  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti’nin, insan odaklı, güler yüzlü ve dinamik çalışma felsefesini benimseyerek, sistemli bir şekilde yola devam ettiklerini söyledi. Bu kapsamda Başkan Tok, Adalet, Ulugazi ve Reşadiye mahallelerini ziyaret etti, muhtarlardan bilgi aldı.

İLK GÜNKÜ AŞKLA

Aşk ve şevkle çalışarak, ilçeye hizmet etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Tok, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışıyla’ halkımızla bütünleşiyoruz. Çünkü hizmet ve projeler, bilgi alışverişi yaparak olur. Kapımız her zaman ardına kadar açık. Kapıyı duvar yapan değil, kapısını ardına kadar açan belediyecilik anlayışı ve hizmet aşkı ile görevimizi yapıyoruz. Halkımıza hizmet etmek için bu görevlere geldik. Milletin hizmetkarı olarak vatandaşlarımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Milletimizin derdiyle dertleniyoruz. Biz, milletin hizmetkarı olarak, milletimize karşılıksız hizmet etmek için varız. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da milletimize hizmete devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YAPTIKLARIMIZ TEMİNATIMIZ

Kadın, çocuk, ,genç, yaşlılara yönelik çok sayıda projeleri hayata geçirdiklerini söyleyen Başkan Tok, “Partimizin, insan odaklı, güler yüzlü ve dinamik çalışma felsefesini benimseyerek, sistemli bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. İlk günkü aşkla, AK Parti belediyecilik anlayışımızı sürdürüyoruz. Yaptıklarımız bizim teminatımızdır. AK Parti belediyecilik anlayışını İlkadım’da hakim kılarak hükümet ve özel teşebbüs yatırımlarını ilçeye kazandırdık. Türkiye’nin en büyük gençlik merkezi İlkadım’da hayata geçti. Bunun yanı sıra Karadeniz’in yeni ve en büyük inanç turizmi merkezi olacak Camii ve Külliye projemiz kentin siluetin de yerini aldı. Kentsel dönüşüme örnek Yeni Belediye Hizmet Binamız ve yerinde dönüşüme örnek Unkapanı Kültür Merkezi hızla yükseliyor. Bunların yanı sıra Derebahçe Sosyal Tesislerimiz sadece İlkadım’a değil Samsun’a büyük katkılar sağlıyor. Gençlerimiz için hayata geçirdiğimiz 62 çocuk parkı ve 12 halı saha verdiğimiz sözlerin de üzerinde gerçekleşti. Bu hizmetlerin temelini ise vatandaşımızla kurduğumuz kardeşlik ortamı sağlıyor. Bu vesile ile bizlere teveccüh gösteren ve fikirleri ile gelişime katkı sağlayan tüm hemşehrilerime gönülden teşekkür ederim” diye konuştu.