Her türlü fikre ihtiyaç var

Her türlü fikre ihtiyaç var - Samsun haber

Ortak akıl toplantılarına büyük önem verdiğini belirten Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, 'Bafra için her türlü fikre ve tavsiyeye ihtiyacımız var' dedi.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ilçenin beklentilerine cevap verebilmek, geleceğe dair önemli adımlar atabilmek yönünde ortak akla verdiği önemin gereği olarak farklı kurum ve kuruluş, esnaf oluşumları ve kişilerle istişarelerine devam ediyor. Başkan Kılıç bu kapsamda Bafra Marangoz ve Mobilyacılar Odası yönetimi ve üyeleri ile bir araya geldi. Toplantıda Başkan Kılıç, ilçedeki marangoz ve mobilyacıların sorunları ve tavsiyeleri dinlendi.

FAYDALI BİR TOPLANTI

Toplantıda konuşan Başkan Kılıç, “Bafra için her türlü fikre ve tavsiyeye ihtiyacımız var. Farklı kurum, kuruluş ve kişilerle istişarelerimize devam ediyoruz. Bu kapsamda bizlerin davetine icabet eden Marangoz ve Mobilyacılar Odası Başkanımız Aydın Ev, yönetimi ve üyelerine teşekkür ediyorum. Oldukça faydalı bir toplantı oldu” şeklinde konuştu.

Bafra Belediyesi Alparslan Türkeş Parkı Sosyal Tesisleri’ndeki toplantıya Bafra Marangoz ve Mobilyacılar Odası Başkanı Aydın Ev, yönetimi ve üyeleri, Belediye Başkan yardımcıları İsmail Kurt, Şaban Hüryaşar ve Hüseyin Çamaş’ın yanı sıra Bafra Belediyesi birim müdürleri katıldı.