Başkan Zihni Şahin: 'Şehitlerimizin intikamı alınacak'

Başkan Zihni Şahin: 'Şehitlerimizin intikamı alınacak'

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunlu Jandarma Uzman Onbaşı Adem Güven için okutulan Mevlid-i Şerif'te yaptığı açıklamada, 'Er ya da geç tüm şehitlerimizin intikamı alınacak' dedi.

Geçen hafta şehit olan Samsunlu Jandarma Uzman Onbaşı  Adem Güven için Mevlid-i Şerif okutuldu. Hastanebaşı Camisi'nde okutulan mevlide Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, şehidin yakınları ve vatandaşlar katıldı.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı  Zihni Şahin yaptığı açıklamada, memleketin müdafaasında büyük görev üstlenen güvenlik güçlerine kolaylıklar dileyerek, 'Bu memleket bugünlere gelene dek binlerce vatan evladını şehit verdi. Binlerce vatandaşımız da gazi oldu. Tarihi kahramanlıklarla dolu olan ülkemizin bu günlere gelmesinde şehitlerimizin ve gazilerimizin canla başla mücadeleleri yer almaktadır. Her şehit haberinde son olsun diyoruz. Ama teröristler hiçbir zaman boş durmuyor. İnşallah devletimiz bunların sonu gelene kadar istikrarlı bir çalışma yürütecektir. Er ya da geç tüm şehitlerimizin intikamı alınacak' dedi.

Mevlid-i Şerif'in ardından Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Adem Güven'in baba ocağına gidilerek burada dua yapıldı.