İzmit Belediyesi'nde yılın personelleri ödüllendirildi

İzmit Belediyesi'nde yılın personelleri ödüllendirildi - Kocaeli haber

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nde yılın personeli seçilenler, Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan tarafından başarı belgesiyle ödüllendirildi.


İzmit Belediyesi, başarılı personellerini ödüllendiriyor. İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan tarafından Zabıta Müdürlüğü'nün çeşitli birimlerinde görevli personelin oylarıyla belirlenerek yılın personeli seçilen Tanju Tığ, Ergün Kalkan, Salih Ataş, Yunus Acar, Cumhur Gök ve Turgay Kara ödüllendirildi. Zabıta personellerine belgelerini vererek tebrik eden Başkan Doğan, 'Zabıta belediye başkanının aynasıdır. Kılık kıyafetiyle, sözüyle, duruşuyla, bazen kararlılık, bazen nezaketiyle belediyenin her şeyidir. Kolay bir görev yapmıyorsunuz. Bu görev sırasında çeşitli zorluklar da vardır. Her işi layıkıyla yapmaya kalktığınızda mutlaka o işin zorlukları olacaktır. Belediyemiz adına, şahsım adına yaptığınız görevden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonra da başarılı çalışmalarınızı arttırarak sürdüreceğinize inanıyorum' dedi.
'Başarının sınırı yoktur' diyen Doğan, 'Sizler de başarılı görünüyorsunuz. Yapılan araştırmalarda ödüle layık görüldünüz. Daha iyi nasıl yapabiliriz bunu düşüneceğiz. Bu dinamik dünyada sürekli gelişme oluyor. Bizler de hizmetlerimizi, görevlerimizi genişleteceğiz. Yerinde sayan geri kalır. Toplum, şehir hızla ilerliyor. İzmit Türkiye'nin en dinamik şehri. Bizler bu gelişme ve ilerlemeye ayak uyduracağız ve kendimizi de geliştireceğiz. Doğrunun adaletin her zaman peşinde olacağız' şeklinde konuştu.
Ödül töreni pasta kesimi ile son buldu.