Toz ve çamur derdi bitiyor

Toz ve çamur derdi bitiyor

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Kocaoğlu Mahallesi'nde yapılan parke ve beton yol çalışmalarını inceleyip, 'Bir mahalleyi daha yazın toz, kışın çamurdan kurtarmanın mutluluğunu yaşıyoruz' dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Kocaoğlu Mahallesi'ni ziyaret etti.

YAPILAN YOLLAR KORUNMALI

Başkan İkiz, Kocaoğlu Mahallesi'nde yapılan parke ve beton yol çalışmalarını inceleyip, muhtar Hasan Verimli'den sorunlar hakkında bilgi aldı. Bir mahalleyi daha yazın toz, kışın çamurdan kurtarmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden İkiz, “Havza Belediyesi olarak elimizden geldiğince mahallelerimize hizmet götürme çabası içindeyiz. Bundan sonraki görev mahalle sakinlerimizin. Yapılan yolların korunması ve temizliğinde bizlere yardımcı olmaları, hizmetin kalıcı olmasını sağlar. Havza Belediyesi olarak ekiplerimiz ara vermeden çalışmalarına devam etmekte ve 2018 iş planı dahilinde mahallerimize hizmetlerimizi götürmekteyiz. Kısa süre içerisinde şuan tesviye çalışmalarını yapılan Sivrikese Mahallemizde de parke ve beton yol çalışmalarımıza başlayacağız” diye konuştu.

Muhtar Hasan Verimli ise, mahallede yol sorunu kalmadığını dile getirerek, “Gerek Havza Belediyesi gerekse Büyükşehir Belediyesi tarafından her türlü hizmeti aldık, almaya devam ediyoruz” diye konuştu.