HaberlerSamsun haberBahçeli'nin Samsun'a selamı var

Bahçeli'nin Samsun'a selamı var - Samsun haber

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile yerel seçim toplantısı gerçekleştiren MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 'Liderimizin tüm ülküdaşlarımıza ve Samsunlu hemşehrilerimize selamları var' dedi

Bahçeli'nin Samsun'a selamı var

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Genel Merkezi'nde MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin ile görüşerek yerel seçim istişaresi gerçekleştirdi.

BAŞVURULAR BAŞLADI

Başkan Tekin, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta, "Türk dünyasının bilge lideri muhterem Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli Beyi ziyaret ederek emir ve talimatlarını aldık. Liderimiz tüm ülküdaşlarımıza ve Samsunlu hemşehrilerimize selamlarını gönderdi" notu düştü. Ziyaretin detaylarıyla da ilgili açıklamalarda bulunan Tekin, "Yerel seçimlerle ilgili genel başkanımızı Samsun hakkında bilgilendirdik. Samsun ile ilgili detayları verdik ve kendisinden seçimlerle alakalı talimatlarını aldık. Parti içi stratejilerimizi ve henüz ittifak netleşmediği için, ittifak olmayacakmış gibi adaylarımızı belirleyip çalışmalarımıza tüm hızıyla devam etmemiz yönünde talimatlarımızı aldık. Aday adaylığı başvurularımız resmi olmamakla birlikte başladı. Kriterlere uygun aday adayları arasında, en çok oyu kiminle alacaksak o şekilde isimler belirlenecek" diye konuştu.

Zerrin SOMUNCUSIRADAKİ HABER