HaberlerHer yere aynı hizmet

Her yere aynı hizmet

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, kırsal ve merkez mahalle ayrımı yapmadan ilçenin tamamına eşit hizmet götürmeye devam edeceklerini ifade etti.

Her yere aynı hizmet

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Kocapınar Mahallesi'ni ziyaret etti. Başkan İkiz, Kocapınar Mahallesi'ni ziyaret ederek, parke ve beton yol çalışmalarını inceledi ve birim amirlerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bir süre mahallede devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan İkiz daha sonra mahalle muhtarı Menderes Başaran ve sakinleri ile bir araya gelerek sohbet etti.

Bir mahalleyi daha yazın toz, kışın çamurdan kurtarmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden İkiz, "Havza Belediyesi olarak elimizden geldiğince hızlı bir şekilde mahallelerimize hizmet götürme çabası içindeyiz. Ekiplerimiz ara vermeden çalışmalarına devam ediyor ve yağışlar başlamadan 2018 iş planı dahilinde mahallerimize hizmetlerimizi götürmekteyiz. Kısa süre içerisinde tesviye çalışmaları yapılan şu an buranın dışında Sivrikese, Ortaklar ve Gidirli mahallelerimizde de parke ve beton yol çalışmalarımıza başlayacağız" dedi.SIRADAKİ HABER