HaberlerEsnafın yanındayız

Esnafın yanındayız

Samsun-Sinop Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkan Vekili Metin Sinecek ve Bafra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Genççakır, bu zorlu süreçte esnafın yanında olduklarını belirtti.

Esnafın yanındayız

Samsun-Sinop Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkan Vekili ve Samsun Atakum Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, Bafra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Genççakır'ı ziyaret etti. Sinecek, Bafra'daki yeni kooperatif binasında incelemelerde bulundu. Sinecek, "Yeni bina Karadenizlilere yakışır bir bina olmuş. Esnaf ve sanatkarımız yuvasına kavuştu" dedi.

DÜKKANLAR KAPANMAYACAK

Ziyarette, Bafra Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Genççakır, ekonomik kriz nedeniyle zor durumda olan esnafa hükümetin destek olduğunu belirterek, "Bankaların faizlerinin yüksek olduğu bu süreçte, kooperatifimiz aracılığıyla dükkanların kapanmasına müsaade etmeyeceğiz. Esnafımızın kredileri iyi bir şekilde değerlendirmesini istiyoruz. Esnafımız tedirgin olmasın, piyasalar ilerleyen günlerde daha iyi zemine oturacak ve esnafımız önünü görecektir" ifadelerini kullandı.SIRADAKİ HABER