HaberlerMehmetçik Vakfı'ndan Haber'e teşekkür

Mehmetçik Vakfı'ndan Haber'e teşekkür

Mehmetçik Vakfı Samsun Temsilcisi Emekli Albay Bülent Uzun, vakıflarına yapılan destek dolayısıyla Haber Medya'yı ziyaret ederek Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara'ya teşekkür belgesi takdim etti

Mehmetçik Vakfı'ndan Haber'e teşekkür

Mehmetçik Vakfı Samsun Temsilcisi Emekli Albay Bülent Uzun, Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara'ya ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Emekli Albay Bülent Uzun, vakıflarına yapılan destek dolayısıyla Genel Müdür Emekli Tümgeneral Yaşar Bal adına Kara'ya teşekkür belgesi takdim etti.

DESTEĞİNİZ BÜYÜK

Ziyarette açıklamada bulunan Bülent Uzun, "Vatanı için canlarını feda eden şehitlerimizin ailelerine, gazilerimize, onların çocuklarına ekonomik ve sosyal destek yapan vakfımız, büyük meblağlarda yardım dağıtıyor. Bu yardımların toplanmasında vakfımız için tanıtım çok önemli. Bu tanıtım kısmının basın ayağında ise Haber Medya'nın bizlere büyük desteği oluyor. Bu anlamda Genel Müdürümüz Yaşar Bal tarafından kendisine gönderilen teşekkür belgesini takdim ettik" diye konuştu.

KARA'DAN TEŞEKKÜR

Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, kurum olarak yapacakları çalışmalarla Mehmetçik Vakfı'na desteklerini her zaman sürdüreceklerini ifade etti.

Barış BUDANOĞLUSIRADAKİ HABER