HaberlerBüyük bir aileyiz

Büyük bir aileyiz

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Tüm yapılarımızla biz büyük bir aileyiz. Ülkemizi 2023, 2053, 2071 hedeflerimize taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz' dedi

Büyük bir aileyiz

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar ile birlikte parti binasında vatandaşların taleplerine kulak verdi. Haftanın ilk iş gününde Tekkeköy Belediyesi çözüm merkezinde düzenlenen halk günlerine yeni bir boyut kazandıran Başkan Togar, ilçe başkanı ile birlikte AK Parti Tekkeköy ilçe binasında halkın taleplerini dinlemeye başladı.

DÜZENLEME YAPILDI

Halk günlerine yeni bir bakış açısı kazandırdıklarına dikkat çeken Başkan Togar, “Göreve geldiğimiz ilk gün uygulamaya koyduğumuz halk günlerimiz her haftanın ilk iş günü olan pazartesi günleri aralıksız devam ediyor. Vatandaşlarımız tüm taleplerini ve şikayetlerini bizlere ilettikleri halk günlerimize yeni bir ekleme yaptık. Bundan sonraki süreçte İlçe Başkanımız Hayri Ağırlar ile birlikte belirli aralıklarla halk günleri düzenlemeye başladık” diye konuştu.

HİZMET İÇİN VARIZ

Halkın taleplerini her zaman her yerde dinlemeye dikkat ettiklerini söyleyen Başkan Togar, “Bundan sonra belirli aralıklarla özellikle ilçemizin en yoğun günü olan pazartesi günleri ilçe binamızda da halk günleri düzenleyeceğiz. Biz büyük bir aileyiz. Partimiz ve ilçe başkanımız ile her zaman omuz omuza koordineli bir şekilde hareket etmekteyiz. Bundan sonraki süreçte de artık belediyemizin dışında ilçe başkanlığımızda da halk günleri düzenleyeceğiz. Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yolda bakanlarımız, milletvekillerimiz, il başkanlığımız, ilçe başkanlığımız ile büyük bir aile olarak ülkemizi 2023, 2053, 2071 hedeflerimize taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 SIRADAKİ HABER