HaberlerGörkemli açılış

Görkemli açılış

Canik Belediyespor düzenlenen görkemli açılış töreni ile yeni sezona 'merhaba' dedi. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 'Canik Belediyespor olarak adımızı dünyada duyuruyoruz' dedi

Görkemli açılış

12 FARKLI KATEGORİ

 Canik Belediyespor, düzenlediği görkemli açılış töreni ile yeni sezona 'merhaba' dedi. Canik Hasan Doğan Spor Salonu'nda düzenlenen açılış töreninde Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ndeki sporcuları başta olmak üzere 12 farklı kategorideki sporcular tanıtıldı.

Yoğun katılımın yaşandığı açılış törenine  Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz, TFF Bölge Müdürü İbrahim Güven ve ASKF Samsun Başkanı Şener Aydın, Canik Belediyespor Başkanı Ekrem Altan, amatör spor kulüp başkanları, sporcuları ve veliler katıldı.

DÜNYADA TANITIYORUZ

Sporun şehrin tanıtılmasında önemli etken olduğunu belirten Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Canik Belediyespor olarak birçok farklı branşta başarılar elde ettiğini söyledi.

Spora başlama yaşının en geç 3 olması gerektiğine dikkat çeken Başkan Genç, "Spor şehrimizin tanıtılması için önemli bir etken. Bizde Canik Belediyespor olarak adımızı dünyada duyuruyoruz. 12 farklı kategoride yüzlerce çocuğumuzu sporla buluşturduk. Çocuklarımızı en geç 3 yaşında sporla tanıştırmalıyız. Şehrimizi Süper Lig'de temsil eden basketbol takımımızın başarılı olacağına inanıyorum" dedi.

Mustafa CİVELEKSIRADAKİ HABER