HaberlerDaha ne kadar öleceğiz?

Daha ne kadar öleceğiz?

ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli, ''Herkes gibi saldırıyı kınıyoruz diyoruz ama içimiz yanıyor. Daha ne kadar öleceğiz?'' diye sordu

Daha ne kadar öleceğiz?

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Samsun Şubesi Başkanı Işık Özkefeli ADD üyeleri ile birlikte Ankara patlaması ile ilgili açıklamalarda bulundu. Herkes gibi saldırıyı kınadıklarını söyleyen Kefeli ''Daha ne kadar öleceğiz'' ifadelerini kullandı.

Ülkede önceliğin din, dil, ırk farkı gözetmeksizin bütün insanların yaşam hakkını korumanın devletin görevi olduğunu kaydedenIşık Özkefeli, ''Ankara, Artvin, Diyarbakır, ülkenin dört bir yanından patlama sesleri duymak, her güne acıyla uyanmak maalesef gündemimiz haline geldi. Kimden gelirse gelsin, kime yönelik olursa olsun tüm terörist örgütlerle mücadele hükümetlerin öncelikli görevlerinden olmalı. Bazıları ile masaya oturup sonra hayaller kurulmamalı. Ortadoğu ülkelerini seyrederken, bir Ortadoğu ülkesi olduk. Başkentini korumasını bilmeyen iktidar, başka ülkelerin hamisi olmamalı. Bu saldırılarda hayatını kaybeden, asker ve sivil tüm şehitlerimize Allahtan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabır, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz. Ulusumuzun başı sağ olsun'' diye konuştu.

Zerrin SOMUNCU SIRADAKİ HABER