HaberlerSamsun haberDilli Maya, 3. Gıda Fuarında Güvenin ve kalitenin adresi

Dilli Maya, 3. Gıda Fuarında Güvenin ve kalitenin adresi - Samsun haber

1988 yılından bugüne gelen güven ve kaliteli hizmet ile süt sektörü tedarikçisi olan Dilli Maya, Samsun Gıda 2018 3. Gıda, İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri, Paketleme ve Lojistiği Fuarı'nda yerini aldı.

Dilli Maya, 3. Gıda Fuarında Güvenin ve kalitenin adresi

 Dilli Maya, Samsun Gıda 2018 3. Gıda, İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri, Paketleme ve Lojistiği Fuarı’nda 1. salonda yerini aldı. Dilli Maya Süt Ürünleri Ambalaj Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi Sahibi Hüseyin Dilli, “Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgelerinde bulunan süt fabrikalarına peynir, yoğurt, ayran mayası ve koruyucu mamullerde bölge bayiliklerimiz aracılığı ile dağıtım yapmaktayız” dedi.

BABA MESLEĞİMİZ

Şirketi sahibi Hüseyin Dilli, “Şirketimizi 1988 yılında rahmetli babam kurdu. Baba mesleğini devam ettiriyoruz. Doğu Karadeniz Bölgesi’nde bayiliklerimiz var ve yüzde 90’ı süt sektörüne yönelik çalışıyoruz. Peynir mayası, kültür mayası, süt fabrikalarına yardımcı malzemeler, süt analiz cihazları, hijyen malzemeleri, eritme tuzları, laboratuvar malzemeleri ve toptan süt alımı satımı gerçekleştiriyoruz. Şirketimiz, Sinop’tan Artvin’e, Rize’den Erzurum’a kadar geniş bölgede başta süt fabrikaları ve gıda firmaları olmak üzere birçok sektörde tedarikçi durumundadır. Yoğunluğumuz ise süt fabrikalarına hammadde tedarik etmektir” diye konuştu.

GIDA FUARI BÖLGEMİZ
İÇİN TANITIM FIRSATI

Geçen yılki fuardan memnun olduklarını dile getiren Hüseyin Dilli, “Bu sene de bunun beklentisindeyiz. Gıda fuarı bölgemiz için iyi bir tanıtım fırsatı. Herkes için hayırlı olmasını diliyorum. Yaklaşık 200 çeşit ürün ile fabrikaların, A’dan Z’ye kadar tüm alanlarda hizmetindeyiz. Dilli Maya bilinen adıyla tedarikçidir ama ithalatçı değildir. İstanbul’da ithalatçı firmaların Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesi ana bayisidir. Bölgemizde faaliyet gösteren süt ve süt ürünleri fabrikaları Dilli Maya sayesinde İstanbul’a hatta yurtdışına gitmeden ihtiyaçlarını aracılığımız ile temin etmektedir” ifadelerinde bulundu.

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da kadro netleşiyor

1 Samsunspor'da kadro netleşiyor

Samsun Türkiye'de 4. sırada

2 Samsun Türkiye'de 4. sırada

Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı

3 Samsun'da kavşakta iki otomobil çarpıştı

Fındık fiyatları ne kadar? 03 Haziran Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

4 Fındık fiyatları ne kadar? 03 Haziran Çarşamba il il güncel fındık fiyatları

Domuz avında arkadaşı tarafından öldürüldü

5 Domuz avında arkadaşı tarafından öldürüldü

Boyayı, yoğurt zannederek yedi, Samsun'da kurtarılamadı

6 Boyayı, yoğurt zannederek yedi, Samsun'da kurtarılamadı

Samsun'da uzman çavuşa fetö gözaltısı

7 Samsun'da uzman çavuşa fetö gözaltısı

Samsun'da kayıp genç bulundu

8 Samsun'da kayıp genç bulundu

Samsun'un Bafra Ovası'nda dikimleri başladı

9 Samsun'un Bafra Ovası'nda dikimleri başladı

Arazi kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

10 Arazi kavgası: 1 ölü, 1 yaralı


SIRADAKİ HABER