HaberlerFatoş Sivaslı'dan kalıcı makyaj uygulamaları eğitimi

Fatoş Sivaslı'dan kalıcı makyaj uygulamaları eğitimi

Kalıcı güzellik uygulamalarında kadınların bir numaralı tercihi olan Güzellik Uzmanı Fatoş Sivaslı, kalıcı güzellik uygulamaları eğitimi verdi

Fatoş Sivaslı'dan kalıcı makyaj uygulamaları eğitimi

Güzellik Uzmanı Fatoş Sivaslı, Samsun'da Ser Akademi işbirliğiyle microbladding kalıcı güzellik uygulamaları eğitimi verdi.
Yaptığı kalıcı güzellik uygulamalarıyla ünü Samsun'u aşan Güzellik Uzmanı Fatoş Sivaslı'nın verdiği eğitime Türkiye'nin çeşitli illerinde ve yurtdışından kursiyerler katıldı.
Toplamda 12 kursiyerin katıldığı eğitim 3 gün sürdü. Fatoş Sivaslı eğitim boyunca kursiyerlerle birebir ilgilenerek microbladding kalıcı makyaj uygulamaları tecrübelerini aktardı. Eğitim başarıyla tamamlayan kursiyerler, sertifika sahibi oldu.

EĞİTİMLER DEVAM EDECEK

Güzellik Uzmanı Fatoş Sivaslı, kalıcı makyaj uygulamaları ve YUMILASHES keratin kirpik bakım uygulamaları eğitimlerine devam edecek. Bundan sonraki eğitimler 03 Ocak YUMILASHES keratin kirpik bakım eğitimi ve 14-15-16 Ocak 2019 tarihlerinde de Kalıcı makyaj eğitimini Ser Kozmetik Eğitim Salonu'nda gerçekleştirilecek. Eğitime katılım kontenjanı 10 kişi ile sınırlı olacak.

İletişim: 0533 681 33 84

İLGİLİ HABERLER

Samsun Çarşamba'daki evinde ölü bulunduSamsun Çarşamba'daki evinde ölü bulunduSamsun'da emekli yarbay dehşet saçtıSamsun'da emekli yarbay dehşet saçtıSamsun'da dur ihtarına uymayan sürücü polise çarpıp kaçtıSamsun'da dur ihtarına uymayan sürücü polise çarpıp kaçtıSamsun'da minibüs otomobile çarpıp kaçtıSamsun'da minibüs otomobile çarpıp kaçtıSamsun'da o gençlerden biri kurtarılamadıSamsun'da o gençlerden biri kurtarılamadı

SIRADAKİ HABER