HaberlerMafen'de ziyaret

Mafen'de ziyaret

Mafen Eğitim Kurumları, LÖSAM'ı ziyaret etti.

Mafen'de ziyaret

Mafen Eğitim Kurumları, ‘LÖSAM İçin Bir Oyuncak Da Senden’ isimli proje kapsamında, oyuncaklar satın alarak, Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği’ni (LÖSAM) ziyaret ettiler.

DEVAM EDECEK

Buradaki çocuklara çeşitli hediyeler vererek onların yeni yılını kutladılar. Mafen ailesi olarak insanları lösemi hastalığına karşı bilinçlendirmek, tedavisi için erken teşhisin önemini vurgulamak ve lösemili çocuklara doğru yaklaşımları öğretmek amacıyla bu etkinliği gerçekleştirdiklerini ifade eden öğrenciler, bu tür projelere önümüzdeki dönemlerde de devam edeceklerini dile getirdiler.

 lösam  

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da gizemli hayırsever mahallelinin tüm bakkal borçlarını ödediSamsun'da gizemli hayırsever mahallelinin tüm bakkal borçlarını ödediSamsun'da amatör olta balıkçılarından eylemSamsun'da amatör olta balıkçılarından eylemSamsun'da traktör ormana yuvarlandı: 1 ölü, 2 yaralıSamsun'da traktör ormana yuvarlandı: 1 ölü, 2 yaralıSamsun'a dönüş yolunda facia: Anne-baba öldü, iki çocuk yaralı kurtulduSamsun'a dönüş yolunda facia: Anne-baba öldü, iki çocuk yaralı kurtulduSamsun'da hasmının evinin kapısını kurşunladı, tutuklandıSamsun'da hasmının evinin kapısını kurşunladı, tutuklandı

SIRADAKİ HABER