CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak: Atakum'da iddialıyız

CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak: Atakum'da iddialıyız - Samsun haber

CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak, Atakum adayı olarak açıklanan Cemil Deveci ile Atakum'da iddialı olduklarını söyledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak, Parti Meclisi tarafından verilen kararla CHP ve İYİ Parti'den oluşan Millet İttifakı adayının Cemil Deveci olarak ilan edilmesini değerlendirdi.

TEPKİ GELMEDİ

Kundak yaptığı açıklamada, "Atakum, belediye başkanlığında en iddialı olduğumuz ilçelerden birisi. Cemil bey de diğer 5 aday adayımız gibi çok kıymetli... Zaten siyasi tecrübesi tartışılmaz. Daha önce örgütlerimizde il ve ilçe başkanlığı yapmış bir arkadaşımız, başarılı olacağından da eminiz. En son Atakum ilçe örgütünün başındaydı, son iki dönemdir de güzel çalışmalar yaptı. Örgütten de Cemil beyin aday olmasıyla ilgili herhangi bir tepki gelmedi" diye konuştu.

İKİ İLÇE KALDI

Kundak, ittifak kapsamındaki ilçelerden sadece ikisinde adayların açıklanmadığını belirterek, "Alaçam ve Bafra ilçelerimizde henüz adaylarımızı açıklamadık. En yakın zamanda bu ilçelerin adayları da açıklanacak" dedi.

Zerrin SOMUNCU