HaberlerSamsunspor haberHaber Medya'dan Sancaktepe müjdesi

Haber Medya'dan Sancaktepe müjdesi

Haber Medya'dan Sancaktepe müjdesi - Samsunspor haber

Yılport Samsunspor'un 2 Şubat Cumartesi günü Sancaktepe Belediyespor'a konuk olacağı karşılaşmanın haklarını Haber Medya Grubu satın aldı. Mücadele Haberaks TV ile youtube ve facebook sayfalarından ortak yayınlanacak.

HER PLATFORMDA CANLI YAYIN

Yılport Samsunspor'un iç saha yayıncı kuruluşu  Haber Medya Grubu, deplasman maçlarını da yayınlamaya devam ediyor. Haber Medya Grubu, Kırmızı- Beyazlıların cumartesi günü İstanbul'da oynanacak ve saat 13.30'da başlayacak Sancaktepe Belediyespor maçının yayın haklarını da satın aldı. 2 Şubat Cumartesi günü yapılacak karşılaşma  Haberaks TV, Haber Medya Grubu youtube sayfası ve Haberaks TV facebook sayfası üzerinden ortak yayınlarla seyirciyle buluşacak.

MAÇ YAYINLARI 12.30'DA BAŞLIYOR

Karşılaşma öncesi saat 12.30'da Selçuk Kaya'nın moderatörlüğünde Ender Gür'ün yorumlarıyla 'Maç Başlıyor' programı karşınızda olacak ve zorlu mücadelenin değerlendirmesi yapılacak. Selçuk Kaya'nın anlatımı, Ender Gür'ün yorumlarıyla saat 13.30'da başlayacak maçın hemen ardından ise bu kez '90+1' programında biten mücadele analiz edilecek. Bu sırada her iki takım teknik ekibi ve oyuncuları da Haberaks TV mikrofonlarına değerlendirmelerde bulunacak. Bu futbol şölenini kaçırmayın.