Cemil Deveci: Atakum kimlik kazanacak

Cemil Deveci: Atakum kimlik kazanacak

CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci, 'Atakum'u emekli kenti kimliğinden kurtaracağız. Atakum potansiyeli harcanan bir belde, projelerimiz hazır. Atakumlular ile birlikte, el ele verip Atakum'a bir kent kimliği kazandıracağız' dedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci, seçim çalışmalarına devam ediyor. Mimar Sinan Mahallesi Yeşim Sitesi sakinleriyle bir araya gelen Deveci, Atakum için kurumsal akılla oluşturdukları projelerden bahsetti.

TUTAMAYACAĞIM SÖZÜ VERMEM

Seçim çalışmalarının yoğun tempoda geçtiğini dile getiren Cemil Deveci, günde yalnızca 5 saat uyuduğunu belirtti. Deveci, "Bir Atakumlu olarak yaşadığım kentin kötü gidişatı beni de üzüyor. Atakum yüksek potansiyele ve eşi benzeri olmayan bir sahile sahip olan bir kent. Ama yapılan kötü şehir planlamalarıyla işin içinden çıkılmaz hale getirilmiş. Biz Atakum'un problemleri üzerine alanında uzman kişilerle çalıştık. Problemleri saptadık ve çözümlerini ürettik, projelendirdik. İddialı projeler olduğunu biliyorum ama bu projeleri hazırlarken yapılabilirliğini de göz önünde bulundurduk. Ben tutamayacağım sözü vermem. Atakum'u emekli kenti kimliğinden kurtaracağız. Atakum potansiyeli harcanan bir belde, projelerimiz hazır. Atakumlular ile birlikte, el ele verip Atakum'a bir kent kimliği kazandıracağız” şeklinde konuştu.