HaberlerSamsun haberOkul müdürlerinden projeye destek

Okul müdürlerinden projeye destek - Samsun haber

Samsun Atakum Özel Eğitim Uygulama Okulunun hazırladığı 'Özel Çocuklar İçin İletişim Engel Tanımaz, O Gün Bugün Benim İçin Bir Saatini Ayırır Mısın Projesi'ne İlkadım ve Atakum ilçelerinde görev yapan okul müdürleri de destek verdiler.

Okul müdürlerinden projeye destek

Samsun Maarif Hareketi Projesi kapsamında Atakum Özel Eğitim Uygulama Okulunun hazırladığı “ Özel Çocuklar İçin İletişim Engel Tanımaz, O Gün Bugün Benim İçin Bir Saatini Ayırır Mısın Projesi"ne İlkadım ve Atakum ilçelerinde görev yapan okul müdürleri de destek verdiler.

Projeye destek veren okul müdürleri öğrencilerin sınıf ortamındaki yaptıkları çalışmalara katılarak yaşadıkları heyecanlarına ve mutluluklarına ortak oldular.

Okul müdürleri sınıflardaki çalışmalara katılmaktan mutluluk duyduklarını, bu güzel proje ile kendileri üzerinde farkındalık oluşturduğunu, onlarla farklı etkinliklerle bir arada olmanın neler yapabildiklerini görmenin kendilerinde "onlar için neler yapabiliriz" düşüncesini oluşturduğunu belirttiler. Okul müdürleri bu çocuklar için ellerinden ne gelirse yapmaya hazır olduklarını belirttiler. 

Atakum Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Mustafa Yiğit, amaçlarının eğitimde iş birliği ilkesinden hareketle bir farkındalık oluşturmak olduğunu dile getirdi.SIRADAKİ HABER