HaberlerCemil Deveci, pazarın nabzını tuttu

Cemil Deveci, pazarın nabzını tuttu

Millet İttifakı CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci, seçim çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Mahallesi Semt Pazarı'nı ziyaret etti

Cemil Deveci, pazarın nabzını tuttu

Pazar esnafı ve pazarda alışveriş yapan Atakumlularla görüşen Millet İttifakı CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci, vatandaşın ve esnafın sorunları dinledi.

PAZAR ESNAFI AFFETMEYECEK

Pazar esnafının birçok sorunu olduğunu belirten Deveci, esnafın sitemlerinde son derece haklı olduğunu dile getirdi. Cemil Deveci, "Pazar esnafını, fiyatları bilinçli olarak yükselten teröristler gibi gösteriyorlar. Pazarcının sorunlarını düşünen yok. Yağmur, kar, çamur demeden, yaz kış halkına hizmet etmeye çalışan pazar esnafı, oturdukları yerden kendilerini hedef göstererek algı yapanları affetmeyecek" şeklinde konuştu.

MODERN KAPALI PAZAR YERİ PROJESİ

Deveci'den kendi fiziki şartlarıyla ilgili beklentilerini ileten pazar esnafına projelerini anlatan Deveci, "Pazarlarımızın yağmurdan, kardan, çamurdan korunaklı kapalı ve modern bir hale gelmesi bizim asli görevlerimizden birisi. Bunun için hem sizler hem de Atakum halkı için donanımlı bir ortam sağlayacağız. Modern Kapalı Pazar Yeri projemizi hazırladık” ifadelerini kullandı.Cemil Deveci'ye, CHP ve İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi adayları da eşlik etti.

 SIRADAKİ HABER