HaberlerSamsun haberSamsun'un potansiyeli yüksek

Samsun'un potansiyeli yüksek

Samsun'un potansiyeli yüksek

Spor Masası programına konuk olan Atletizm Antrenörü Mehmet Bülbül, 'Samsun atletizm potansiyeli yüksek olan bir şehir ama biz bundan faydalanamıyoruz. Yetenekli sporcularımız başka kulüplerin kadrosunu oluşturuyor' dedi

SORUNLAR MASAYA YATIRILDI

 Haberaks Tv'de Cuma akşamları yayınlanan ve vazgeçilmez program haline geline  'Spor Masası' yine fark yarattı. Her hafta farklı spor branş dallarında yetenekli sporcuları konuk eden Spor Masası bu haftada Atletizm branşındaki sorunları masaya yatırdı. Birbirinden yetenekli sporcuların kulüp olmadığı için başka illere gittiğini belirten Antrenör Mehmet Bülbül, " Samsun tesisleşme bakımından birçok ilden hatta Dünya'da sayılı iller arasında yerini alıyor. Ama biz bu durumu iyi kullanamıyoruz. Yetenekli sporcularımız malesef başka kulüplerin altyapısını ve kadrosunu oluşturuyor" dedi.

BİZE SAHİP ÇIKIN

Sporcular Sercan Şener ve Caner Bülbül'de, "Öncelikle Spor Masası ekibine bize bu imkanı sunduğu için teşekkür ediyoruz. Katıldığımız şampiyonalarda başka takımların başarısı için ter döküyoruz. Tabiki bu bizim isteğimiz olan birşey değil ama Samsun'da bize sahip çıkacak bir kulüp olmadığı için durum böyle oluşuyor. Biz isteriz ki bize sahip çıkılsın ve neler yapabileceklerimizi herkes görsün. Tesis konusunda birçok şehire ve arkadaşlarımıza göre avantajlıyız. Yer aldığımız turnuvalarda elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bizim üzerimizde emeği olan Antrenör Mehmet Bülbül'e de teşekkür ediyoruz" diye konuştular.

Salim YILDIZ