HaberlerSamsun haberHayati Tekin, 'En büyük hedefim büyükşehri planlamak'

Hayati Tekin, 'En büyük hedefim büyükşehri planlamak' - Samsun haber

Millet İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, projelerinin ve yapacağım hizmetler için kaynaklarının hazır olduğunu ifade ederek, 'En büyük hedefim büyükşehiri planlamak' dedi

Hayati Tekin, 'En büyük hedefim büyükşehri planlamak'

Millet İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, seçim çalışmaları kapsamında Atakum Doğu Karadenizliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Turistik Alaçamlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Atakum Artvinliler Derneği'ni ziyaret etti. Tekin daha sonra pazar yeri ve mahalle ziyaretleri gerçekleştirerek mahallelilerin beklenti ve taleplerini dinledi.

KAYNAKLARIM HAZIR

Tekin, gerçekleştirdiği ziyaretlerde Atakum'da rant hırsı nedeniyle yeşil alan bırakılmadığını, ilçenin güneye doğru büyümesinin gerektiğini, hedefinin de bu büyümeyi sağlamak olduğunu söyleyerek, "Atakum'un genişlemesi zorunlu. Bu genişlemenin de güneye doğru yapılması lazım. Bu benim işim, aşım. Bu kente en iyi hizmeti vermek amacım. En büyük hedefim büyükşehiri planlamak. Benim projelerim ve yapacağım hizmetler için kaynaklarım hazır. Bir rivayete göre Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin eski para ile 3 katrilyon borcu var. Ben bugüne kadar hiç hükümet gücüyle başkanlık yapmadım. Bu kalem bendeyse ihtiyacın bir buçuk katı kadar hizmet veririm. Doğu-batı çevre yolları yapılarak kentin genişlemesi sağlanabilir" ifadelerini kullandı.

 SIRADAKİ HABER