HaberlerSamsun haberSamsun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bekliyor

Samsun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bekliyor - Samsun haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart seçim çalışmaları kapsamında bugün saat 16:00'da Cumhuriyet Meydanı'nda Samsunlulara seslenecek. Samsun'da sıkı güvenlik önlemleri alınırken vatandaşlar da miting alanına akın ediyor.

Samsun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bekliyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında  Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda saat 16:00'da düzenleyeceği mitingle Samsunlularla bir araya gelecek. 

VATANDAŞLAR ALANA AKIN EDİYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti öncesinde  Samsun'da sıkı güvenlik önlemleri alındı. Cumhuriyet Meydanı çevresi demir barikatlarla vatandaşların miting alanına rahat gidebilmeleri için hazırlandı ve alan parti bayraklarıyla süslendi. Miting esnasında çevre illerden gelen polis memurlarıyla birlikte yaklaşık 4 bin 500 polisin görev yapacağı öğrenildi. Samsunluların miting alanına rahat ulaşabilmeleri için saat 12:00-19:00 saatleri arasında tramvaylar ücretsiz olacakken, vatandaşların Cumhuriyet Meydan'nındaki miting alınına polis kontrol noktalarından giriş yapmaya başladı. SIRADAKİ HABER