HaberlerSamsun haberMOBİD'te seçim heyecanı... Başkan Eker güven tazeledi

MOBİD'te seçim heyecanı... Başkan Eker güven tazeledi

MOBİD'te seçim heyecanı Başkan Eker güven tazeledi

Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği'nin (MOBİD), 4. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Bahattin Eker, oyları çoğunluğunu alarak güven tazeledi

Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği’nde (MOBİD) genel kurul heyecanı yaşandı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Bayraktepe Restoran’da gerçekleşen 4. Olağan Genel Kurulda, mevcut başkan Bahattin Eker ve Halukcan Gündoğdu yarıştı. Genel kurula, Samsun Marangozlar ve Döşemeciler Esnaf ve Sanatkârları Odası Başkanı Cengiz Gürtan ve MOBİD üyeleri atıldı.

İLERİ GETİRECEĞİM

4. Olağan Genel Kurul, başkan adaylarının konuşmaları ile başladı. MOBİD’i yeni doğan bir çocuğa benzeten mevcut Başkan Eker, “MOBİD’i yoktan var eden Ali Akman bey kardeşimize ve yönetimine çok teşekkür ediyoruz. Ali Akman Bey bu görevi layıkıyla yaptı ve görevi, çocuğu emekleterek Erkan Malkoç başkamız devir aldı. Malkoç başkanımız bu görevi layıkıyla yerine getirerek, emekleyen çocuğu yürüterek, 3. başkanlık görevi bana verildi. Ben bu derneği koşar adımla ileri getireceğim” dedi.

Başkan adayı Halukcan Gündoğdu ise konuşmasında özgeçmişinde bahsederek, MOBİD’in farklı pozisyonlarda görev aldığını şimdi ise yapılacak seçimde aday olduğunu belirtti.

TEKRAR EKER DÖNEMİ

Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği’nin 4. Olağan Genel Kurulunda, 48 delege oy kullandı. Kullanılan 48 oyun 31’ini alan mevcut MOBİD Başkanı ve Eker Kanepe Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Eker güven tazeledi.

TEBRİKLERİ KABUL ETTİ

Seçim sonrası teşekkür konuşması yapan Başkan Eker, “Bu süreç burada bitmiyor, asıl bundan sonra başlıyor. Bundan sonra yükümüz daha fazla, yolumuz çok uzun. İnşallah oda birliği ile beraber bu yükün altında kalkıp Samsun’da hayırlı bir piyasa yaparız. Bu dava, mobilya sektörünün davasıdır. Allah bizim yolumuzu açık etsin. Uzun bir yolumuz var. Mobilyacılar Odası Başkanı ile beraber bu yola çıkacağız. Herkese hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu. Başkan Eker, konuşmasının ardından üyelerin tebriklerini kabul etti.

YÖNETİM KURULU

Bahattin Eker’in yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor: Levent Kocaman, Ertuğrul Akpınar, Fatih Aksakal, Mehmet Yurdakulu, Özgür Uyanık, Cemal Aycin, Orhan Akar, Serkan Şahin, Murat Odabaşı, Erkan Ahmet Yavuzel. Denetim kurulu ise, Yaşar Bahar, Emre Eker, Mustafa Kahya.

Erdinç YILDIZ

 mobid