HaberlerMilletvekili Fuat Köktaş: 'Bu sözler boşa söylenmedi'

Milletvekili Fuat Köktaş: 'Bu sözler boşa söylenmedi'

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Tevazu, samimiyet ve gayret boşa söylenmiş sözler asla değildir. Girmediğimiz gönül, çalmadığımız kapı kalmadan yolumuza devam ediyoruz' dedi.

Milletvekili Fuat Köktaş: 'Bu sözler boşa söylenmedi'

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım ilçesinde gerçekleştirdiği programlarda Cumhur İttifakı belediye başkan adayları için destek istedi. İlk olarak İlkadım Belediyesi tarafından düzenlenen 555 Genç Başkanıyla Buluşuyor programında katılan Milletvekili Köktaş, daha sonra Kılıçdede Mahallesi Cumhuriyet Caddesi'nde esnaf ziyareti yaparak, vatandaşlarla sohbet etti.

CEVABINI VERECEKLER

Her platformda 31 Mart seçiminin öneminden söz ettiklerini dile getiren Milletvekili  Fuat Köktaş, "Bu seçim bir beka meselesi haline gelmiştir. Devlet düşmanlarına yeşil ışık yakan, onlarla dirsek teması içinde olanlar, kirli ittifak kuranlar bunu anlayamazlar. 31 Mart seçimi hem Türkiye'nin bekası meselesindeki tereddütleri ve bir takım yanlışlıkları düzeltecek hem de cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin daha da oturmasına vesile olacaktır. Onun için ak kadrolar canla başla, gayretle çalışıyor. Heyecanını, coşkusunu sahaya yansıtıyor. Girmediğimiz gönül, çalmadığımız kapı kalmadan yolumuza devam ediyoruz. Bizim en temel özelliğimiz bu, milletin gönlünde taht kurmayı başarmamızdır. Tevazu, samimiyet ve gayret boşa söylenmiş sözler asla değildir. Bu seçim milyonlarca Müslümanın da sonucunu beklediği bir seçimdir. Çünkü onların yanında her zaman Türkiye var, var olmaya da devam edecek inşallah. Bunun için aziz milletimiz bu meseleyi en güzel şekilde anlıyor ve cevabını da sandıklarda 31 Mart'ta verecek” ifadelerini kullandı.SIRADAKİ HABER