HaberlerHER MAHALLEYE ARŞİV

HER MAHALLEYE ARŞİV

Terme'de Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç, Gökçeağaç Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu, 'Her mahallenin arşivini oluşturarak sorunları yerinde çezeceğiz' dedi

HER MAHALLEYE ARŞİV

 Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Terme Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç, Gökçeağaç Mahallesi'ndeki Halk Buluşması'nda projelerini anlattı, vatandaşlardan 31 Mart Yerel Seçimleri'nde destek istedi. 

Gökçeağaç Mahallesi'ndeki bir restonda bir araya geldiği mahalle sakinlerine bir konuşma yapan Ali Kılıç, belediye başkanı seçilmesi halinde kurum içerisinde her bir mahalleye ait arşiv oluşturacaklarını açıkladı. Kılıç, "Bu arşivleme çalışmasının en önemli özelliği maddi durumu olmayan ailelerin tespit edilmesini ve bunlara yardım yapılmasını sağlamak olacak" dedi. 

ASKERE, ÜNİVERSİTEYE GİDENE HARÇLIK

Sosyal belediyecilik adına ne yapılması gerekiyorsa kendilerinin de yapacağının sözünü veren Ali Kılıç, "Örneğin, maddi açıdan sıkıntı içerisinde olan ailelerimizin özellikle çocuklarına, gençlerine sahip çıkacağız. Askere ya da üniversiteye giden gencimizin cebine ilk harçlığı biz koyacağız" diye konuştu. 

'HAK, HAKİKAT, ADALET' SÖZÜ

Arvişleme çalışmasını muhtarlarla birlikte yapacaklarını vurgulayan Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Terme Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç, "Muhtarlarımızla sürekli görüşerek sorunları yerinde çözeceğiz. Hepinizin şunu çok iyi bilmesini istiyorum ki, Hak ve hakikatten, adaletten asla ayrılmayacağım. Her mahallemize aynı özeni, her vatandaşımıza aynı sevgi ve muhabbeti göstereceğim" dedi. 

Ali Kılıç'ın Gökçeağaç'taki halk buluşmasına kendisine AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Ar ile MHP İlçe Başkanı Hüseyin Yüksel de eşlik etti.

 

 terme  


SIRADAKİ HABER