HaberlerSamsun haberSamsunlu kayın-enişte birbirine girdi! Kanlı akraba kavgası

Samsunlu kayın-enişte birbirine girdi! Kanlı akraba kavgası - Samsun haber

İstanbul Pendik'te kayınbiraderinin evindeki eşini almaya giden kişi ile kayınbiraderleri arasında çıkan silahlı kavgada enişte hayatını kaybetti, iki kayınbirader ise ayağından yaralandı. Hayatını kaybeden enişte ve yaralanan kayınlarının Samsun'un Ladik ilçesinden oldukları öğrenildi.

Samsunlu kayın-enişte birbirine girdi! Kanlı akraba kavgası

İstanbul'un Pendik ilçesi Ahmet Yesevi Mahallesi'nde iddiaya göre İsa Ç. ve Musa Ç., geçtiğimiz cuma günü eşi Şerif Ç. ile kavga eden ablaları Fadime Ç.'yi evlerine getirdi. Akraba evliliği yaptığı öğrenilen Şerif Ç. ise sabah saatlerinde silahla kayınbiraderlerinin evine geldi ve aralarında geçen tartışma sonrası ateş etmeye başladı. İsa Ç. de belinden silahı çıkarıp eniştesine ateş etti.

İsa Ç. ve Musa Ç. çıkan silahlı kavgada yaralandı. Ağır yaralanan enişte Şerif Ç. olay yerinde hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden Şerif Ç.’nin ve yaralanan kayınlarının Samsun'un Ladik ilçesi nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi. Şerif Ç.’nin cenazesi yarın öğle namazına müteakip Ladik ilçesi Aşağı Gölyazı Mahallesinde toprağa verilecek.

Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.SIRADAKİ HABER