HaberlerAhmet Demircan'dan Ali Kılıç'a destek: 'Terme, engel tanımayacak'

Ahmet Demircan'dan Ali Kılıç'a destek: 'Terme, engel tanımayacak'

Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç ile birlikte halk buluşmalarına katılan Eski Sağlık Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, ''Terme'nin hiç bir sorun ve güçlük karşısında engel tanımadığını hep birlikte göreceğiz'' dedi.

Ahmet Demircan'dan Ali Kılıç'a destek: 'Terme, engel tanımayacak'

Terme'de seçim çalışmalarını ara vermeden sürdüren Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç, eski Sağlık Bakanı Samsun Milletvekili Ahmet Demircan ile birlikte halk buluşmalarına katıldı.

İlçede ilk olarak gençlerle bir araya gelen Ahmet Demircan ve Ali Kılıç, daha sonra birlikte Memur-Sen Terme Temsilciliği'ni ziyaret etti. Demircan ve Kılıç, aynı gün içerisinde Evci Mahallesi'nde 2 ayrı halk buluşmasına katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.

GELECEK GÜZEL GÜNLER İÇİN CUMHUR İTTİFAKI

Evci Karasu'da düzenlenen toplantıda vatandaşlara seslenen Ahmet Demircan, Ali Kılıç'a destek istedi. Demircan, "Yerel seçimlere az bir süre kaldı. Sadece Terme'mizin değil tüm ülkemizin kaderini belirleyecek bir seçim sürecini daha yaşayacağız. Birlik ve beraberliğimizin devamı, ülkemizin gelecek günlere çok daha sağlıklı ulaşabilmesi için Cumhur İttifakı'nın bu yerel seçimlerden zaferle çıkması şarttır" dedi.

 24 SAAT HİZMET EDECEĞİZ

Milletvekili Ahmet Demircan Miliç yöresindeki halk buluşmasında yaptığı konuşmada ise, "Ali Kılıç, Terme'yi bugün geldiği noktadan çok daha ileriye taşımak için geliyor. Sizlere 24 saat hizmet etmek için başkanlığa talip. Termelilerin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da AK Parti'ye olan teveccühlerinin devam edeceğine inancımız tam. İşte o zaman Terme'nin hiç bir sorun ve güçlük karşısında engel tanımadığını hep birlikte göreceğiz" diye konuştu.

ARTIK ESKİ TÜRKİYE YOK

Belediye başkan adayı Ali Kılıç da, "Değerli Bakanımız'ın söylediği gibi, vatandaşlarımız rahat olsun. Artık eski Türkiye yok. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın bu ülkeye kattıkları belli. Bundan sonra da liderimizin önderliğinde halkımızı bir çok projeyle buluşturacağız. Yeter ki biz bir olalım, üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey yok" dedi.SIRADAKİ HABER