HaberlerBaşkan Zihni Şahin: 'Atakum'un problemlerini çözeceğiz'

Başkan Zihni Şahin: 'Atakum'un problemlerini çözeceğiz'

İş adamlarıyla bir araya gelen Cumhur İttifakı'nın Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, ''Atakum'un problemlerini çözeceğiz'' dedi.

Başkan Zihni Şahin: 'Atakum'un problemlerini çözeceğiz'

Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Atakum Belediye Başkan Adayı olan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ve MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu ile birlikte Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Meclis Başkanı Haluk Akyüz'ün organize ettiği kahvaltıya katıldı. STSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hacı Eyüp Güler'in de yer aldığı kahvaltıda Şahin, Atakum'a yönelik yatırım ve projelerini anlattı.

DENİZİ, KUMU, MAVİSİ, YEŞİLİYLE ATAKUM

Başkan Zihni Şahin, “Yoğun katılım gösteren tüm misafirlerimize gönülden teşekkür ediyorum. Atakum için yapacağımız çok fazla iş var. Atakum sadece Samsun'un değil Karadeniz'in hem parlayan yıldızı hem de en çok gelişen yerleşim merkezi. Deniziyle, kumsalıyla, mavisiyle, yeşiliyle sadece Samsun'un, Karadeniz'in değil Türkiye'nin ender ilçelerinden bir tanesi. Bu kadar uzun sahili olan bir yerleşim yeri yoktur diye düşünüyorum. Varsa da çok azdır” diye konuştu.

DAHA ÇOK YEŞİL ALAN HUZURLU BİR KENT

Atakum’un 72 ilden göç aldığını ve bugün 'cazibe merkezi' haline geldiğini ifade eden Başkan Şahin, “Bu birlikteliğe katkı sağlamak adına, Atakum'un kültür, sanat ve turizm şehri olması noktasında çalışmalarımız devam edecek. Çevreci bir yaklaşımla, Atakum'da daha çok yeşil alan üreterek ve halkımızın daha huzurlu bir şekilde yaşayabileceği yatırımları, çalışmaları sürdüreceğiz” dedi.

DESTEK SİZDEN HİZMET BİZDEN

Başkan  Zihni Şahin, “Gönlümüzü ve bütün gücümüzü Atakum'un gelişmesi için seferber edeceğiz. Hem siyasi irademizin gücünü arkamıza alacağız hem de Mustafa Demir ile dayanışma içerisinde, ilçemizin tüm imkanlarını seferber ederek, Atakum'un problemlerini çözeceğiz. Bunu yaparken siz değerli iş insanlarımızın da desteklerini görmek istiyoruz. Sizlerin vereceği destek, hizmet ve yatırım yolunda en önemli kozlarımızdan birisi olacak. Atakum'a hizmet için geliyoruz ve bunu hep birlikte başaracağız” ifadelerini kullandı.SIRADAKİ HABER