HaberlerSamsun haberArtepe kalitesinde iddialı

Artepe kalitesinde iddialı

Artepe kalitesinde iddialı

4. Samsun Mobilya ve Dekorasyon Fuarı'nda stant açan Artepe Mobilya, el işçiliğiyle üretilen birbirinden kaliteli ürünleriyle göz kamaştırıyor

Samsun'da ve bölgede düzenlenen birçok fuarın değişilmez ismi olan Artepe Mobilya, Samsun 4. Mobilya, İç Mimari, Halı, Aydınlatma, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı’ndaki yerini bu yıl da aldı. Ürünlerinin kalitesini her alanda gösterme amacında olduklarını belirten Artepe Mobilya İşletme Sahibi Mustafa Özen, “Tamamen el işçiliği ile üretilen ve kesinlikle fabrikasyon olmayan ürünlerimizi halkımızın beğenisine her alanda sunarak markamızın hakkını veriyoruz. Kalitemizde iddialıyız” dedi.

Artepe kalitesinde iddialı

KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR

Yılların verdiği tecrübe ile 1974 yılından itibaren Artepe markasının müşterilerine her zaman memnuniyet sağladığını belirten Mustafa Özen, “Oğullarım Ergün Özen ve Erol Özen ile birlikte yürütmekte olduğumuz firmamız Artepe Mobilya, tamamen el işçiliği ile üretilen ve kesinlikle fabrikasyon olmayan ürünleriyle dikkat çekiyor. Bu ürünlerimizi halkımızın beğenisine her alanda sunarak, markamızı hak ettiği yere getirdik. Ürünlerimiz tamamen el işçiliği olduğu için kişiye özel tasarımlarımızla da modeller üretmeye devam ediyoruz. Ürünlerimizde kesinlikle sağlıklı boya kullanmaktayız. Koltuk grubu dışında bütün gruplarda üretim yapan, geniş bir ürün yelpazemiz var ve her birine ayrı ayrı güveniyoruz. Kalitemizde iddialıyız. Artepe Mobilya, sattığı ürünün 10 yıl arkasındadır” diye konuştu.

Artepe kalitesinde iddialı

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olduklarını dile getiren Özen, “Fuarlar, yazılı ve görsel medya, sosyal medya gibi birçok alanda ürün tanıtımlarımız devam ediyor. Ayrıca Lovelet AVM’de bulunan fabrika satış mağazamızla da ürünlerimizi sergilemeye devam ediyoruz. Her zaman yenilik peşinde olan firmamız 3D hizmeti ile de çalışmalarına bir yenisini daha eklemiş bulunmaktadır” ifadelerini kullandı. 

Artepe kalitesinde iddialı

FUARLARIN VAZGEÇİLMEZİYİZ

Bölgede düzenlenen neredeyse bütün fuarlara katılım sağladıklarını belirten Özen, “Artepe Mobilya olarak bölgede düzenlenen fuarların hemen hemen hepsine katılım sağlıyoruz. Bu fuarların vazgeçilmez firmaları arasındayız” şeklinde konuştu.

Mustafa GÜVEN

İLGİLİ HABERLER

Online Bordro Programı Nedir?
Tüp Bebek İle İlgili Kimsenin Söylemeyeceği Gerçekler
Yumurtalık yetmezliğinde yeni bir yöntem
Samsun'da mutlu eden yardım
Medicana'dan sınav kaygısı seminerleri


SIRADAKİ HABER