HaberlerSamsun haberAlmodi Mobilya farkını gösteriyor

Almodi Mobilya farkını gösteriyor

Almodi Mobilya farkını gösteriyor

4. Samsun Mobilyacı ve Dekorasyon Fuarı'nda stant açan Almodi Mobilya, ürün kalitesi ve farklı tasarımları ile dikkat çekiyor

Kalitenin ve farklı tasarımların adresi   Almodi Mobilya,  TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Samsun 4. Mobilya, İç Mimari, Halı, Aydınlatma, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı’nda stant açtı. Almodi Mobilya işletme sahiplerinden Celal Alışır, “Daha önce katıldığımız fuarlarda olduğu gibi bu fuarda da ürün kalitemiz ve sıra dışı çizgimizle ziyaretçilerimize farkımızı gösteriyoruz” dedi. 

Almodi Mobilya farkını gösteriyor

KALİTELİ ÜRÜN ANLAYIŞI

Fuarda açtığı stantla, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören Almodi Mobilya, farklı çizgisi, birbirinden özel tasarımları ve kaliteli ürünleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören Almodi Mobilya işletme sahiplerinden Celal Alışır, “Kardeşim Bülent Alışır ile 3. kuşak olarak devam ettiğimiz bu işte yılların verdiği tecrübe ve kaliteli ürün anlayışı ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Samsun eski Sanayi Sitesinde, 3 bin metrekare kapalı alanda birinci kalite ithal kumaşlar ve fırınlanmış gürgen iskeletinden üretmekte olduğumuz ürünlerimizi sıra dışı tasarımlarımız ile birleştiriyoruz. Ayrıca 50 personele istihdam sağlayan firmamız, bünyesine her geçen gün yeni bayilikler katarak daha da büyümektedir” diye konuştu. 

Almodi Mobilya farkını gösteriyorFARKLI BİR ÇİZGİMİZ VAR

Ürün tasarımları anlamında farklı bir çizgileri olduğunu ifade eden Celal Alışır, “Daha önce katıldığımız fuarlarda olduğu gibi bu fuarda da ürün kalitemiz ve sıra dışı çizgimizle ziyaretçilerimize farkımızı gösteriyoruz. Bizim tasarım anlamında kesinlikle farklı bir çizgimiz var. 4. kez katıldığımız bu fuarda da Kale Mahallesi’nde yer alan FABRICIO isimli fabrika satış mağazamızda da aldığımız olumlu geri dönüşler bunu bizlere göstermektedir” ifadelerini kullandı.

FUAR FIRSAT SUNUYOR 

Fuarların sektöre olan katkılarına da değinen Alışır, “Bu tarz fuarlar hem mevcut bayilere yeni ürünlerin tanıtılması hem de yeni bayi edinme anlamında katkı sağladığı gibi standımızı ziyaret eden halkımıza da ürünlerimizi sergileme fırsatı sunuyor. Bu nedenle Almodi markası olarak her zaman fuarlarda yerimizi almaya özen gösteriyoruz” şeklinde konuştu.

Kıymet OCAK

İLGİLİ HABERLER

Online Bordro Programı Nedir?
Tüp Bebek İle İlgili Kimsenin Söylemeyeceği Gerçekler
Yumurtalık yetmezliğinde yeni bir yöntem
Samsun'da mutlu eden yardım
Medicana'dan sınav kaygısı seminerleri


SIRADAKİ HABER