HaberlerSamsun haberAhşap tasarımda öncüyüz

Ahşap tasarımda öncüyüz

Ahşap tasarımda öncüyüz

Şahinoğlu Ahşap, Samsun 4. Mobilya Ve Dekorasyon fuarında açtığı stantla her biri eşsiz ve özel tasarım olan ahşap ürünleriyle dikkatleri üzerine çekti. İşletme sahibi Ahmet Şahin, 'Ürün kalitemizde tecrübemizin farkı var. Ahşap tasarımında öncüyüz' dedi

4. Mobilya Ve Dekorasyon fuarında eşşiz ve özel ürünlerini sergileyen Şahinoğlu Ahşap, fuarın ilgi odağı oldu. Samsun'un Terme İlçesi'nden tüm Türkiye'ye açıldıklarını söyleyen Şahinoğlu Ahşap işletme sahibi Ahmet Şahin, ahşap tasarımında öncü olduklarını söyledi.

Ahşap tasarımda öncüyüzMODELLERİMİZİN EŞİ YOK

"Anahtar teslim proje fırsatlarımız ve eşsiz tasarımlarımız bizim farkımız" diyen işletme sahibi Ahmet Şahin, ''Ürünlerimiz tamamen doğal ağaçlardan üretildiği için model anlamında eşsizdir. Genel olarak Gürcistan'dan getirdiğimiz ceviz ve kestane ağırlıklı ve dokusu daha farklı olan ağaçları kullanmaktayız. Bunun yanı sıra 200-300 yıllık eski evleri de yanmaktan ve yıkılmaktan kurtararak özenle söküp bu parçalardan da ürünler üreterek geri dönüşümünü sağlıyoruz'' diye konuştu.

Ahşap tasarımda öncüyüz

TECRÜBE FARKI VAR


Ahşap ürün ve konsept alanında bölgenin en tecrübeli firması olduklarını belirten Ahmet Şahin, ''Baba mesleği olarak 1985 yılında kurulan firmamızı 2000 yılından itibaren kardeşim Recep Şahin ile birlikte yürütmekteyiz. Kereste ve parke gruplarında da imalatçı olarak geçmişimiz olduğu gibi ahşap ürün grubunda da bölgede en uzun süredir faliyet gösteren ve en kapsamlı projelere imza atan firmayız. Ürün kalitemizde tecrübemizin farkı var'' dedi.

REFERANSLARIMIZ SAĞLAM

Kafe, restaurant, otel ve daha birçok alanda anahtar teslim projeler ürettiklerini dile getiren Şahin, ''Bölgenin ve ülkenin en önemli firmaları için yaprığımız anahtar teslim projelerimiz kalitemizi yansıtmaktadır. Bu firmalar arasında Samsun'da Kutluser İnşaat, Ciğerci Baba, Braavos Cafe, Gold Rose Çiçek Evi, Ondokuz Mayıs Kuş Cenneti, Samsun Terme'de Hilal Cafe/Dondurma, Sina Okulları, Samsun Çarşamba'da Rofaida Cafe, Antalya'da ÇKY Grup İnşaat, İzmir'de Bien Seramik, Ordu Ünye'de Hasanbey Otel, Ankara'da Berlin Bar, İstanbul'da Epope gibi oldukça sağlam referans olan işlerimiz var. Referanslarımız da gösteriyor ki bu alanda kesinlikle sektörde öncü firmayız'' ifadelerini kullandı.

TERME'DEN ÜLKEYE AÇILDIK

Samsun'un Terme ilçesinde hem üretim alanı hem de satış mağazaları olduğunu söyleyen Şahinoğlu Mobilya işletme sahibi Ahmet Şahin,''Bu yıl 2. kez katıldığımız fuarda geçen yıl ilk kez katılmamıza rağmen tasarım ödülü aldık. Ülkenin pek çok yerinde önemli projeler tamamladık. Yaptığımız işin hakkını vererek Terme'den ülkeye açıldık. Yakın zamanda Bodrum bölgesinde başlayacağımız çok önemli otel projelerimiz var. Her yaptığımız iş kalitesiyle bizim daha fazla ilgi görmemizi sağlıyor'' şeklinde konuştu.

Selin Çetin YAZICI 

İLGİLİ HABERLER

Online Bordro Programı Nedir?
Tüp Bebek İle İlgili Kimsenin Söylemeyeceği Gerçekler
Yumurtalık yetmezliğinde yeni bir yöntem
Samsun'da mutlu eden yardım
Medicana'dan sınav kaygısı seminerleri


SIRADAKİ HABER