HaberlerSamsun haberKalite ve güvenin adresi

Kalite ve güvenin adresi

Kalite ve güvenin adresi

İmalatçı Onur Mobilya'nın Samsun 4. Mobilya ve Dekorasyon Fuarında açtığı stant geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu

Samsun 4. Mobilya Ve Dekorasyon fuarında açtığı stant ile ziyaretçilerin yoğun ilgisini gören İmalatçı Onur Mobilya işletme sahiplerinden Mustafa Yazıcıoğlu, ''Üretici olmanın avantajlarını hem fiyat hem de kalite anlamında kullanıyoruz. Ürün tasarımlarımızda ise modern çizgiyi takip ediyoruz. Bu da bizi farklı kılıyor. Ayrıca 3. kez stant açtığımız bu fuarda hem fuar süresince hem de sonrasında her zaman yoğun ilgi gördük. Bu yıl da firmamıza gösterilen ilgiden oldukça memnunuz'' ifadelerini kullandı.

Kalite ve güvenin adresi

ÜRETİM İOM SHOWROOM MOBİZEN

İmalatçı Onur Mobilya (İOM) markasıyla Örnek Sanayi Sitesi'nde üretim yaptıklarını kaydeden Mustafa Yazıcıoğlu, ''Perakende satış mağazamız ise Mobizen adıyla Türk-İş'te hizmet vermektedir. 1970 yılından bu zamana kadar her zaman kalite ve güvenin adresi olmayı başaran firmamızı babam Onur Yazıcıoğlu ve kardeşim Melih Yazıcıoğlu ile birlikte işletmekteyiz. Bütün bu avantajların yanı sıra bir aile şirketi olmamız da bizim için ayrıca bir gurur kaynağıdır'' diye konuştu.

Kalite ve güvenin adresi

SATIŞ SONRASI DESTEK

Müşteri memnuniyetine son derece önem verdiklerini belirten Yazıcıoğlu, ''Bizim önceliğimiz ve politikamız her zaman kalite ve güven üzerine kuruludur. Bu anlamda müşterilerimize uzun yıllar satış sonrası destek sağlıyor ve her zaman müşterilerimiz ile fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bu anlayışımız ise bizlere olumlu geri dönüşler sağlıyor. Firmamıza gösterdikleri ilgiden dolayı bütün ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz'' dedi.

İLGİLİ HABERLER

Online Bordro Programı Nedir?
Tüp Bebek İle İlgili Kimsenin Söylemeyeceği Gerçekler
Yumurtalık yetmezliğinde yeni bir yöntem
Samsun'da mutlu eden yardım
Medicana'dan sınav kaygısı seminerleri


SIRADAKİ HABER