HaberlerSektördeki boşluğu 'Uyku Dünyası' dolduruyor

Sektördeki boşluğu 'Uyku Dünyası' dolduruyor

Sektördeki boşluğu 'Uyku Dünyası' dolduruyor

Samsun 4.Mobilya Ve Dekorasyon Fuarı'na katılan Uyku Dünyası Karadeniz Bölge Bayisi Başak Dizayn Mobilya firma sahibi Süleyman Baş, ''Uyku Dünyası olarak müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme politikamız ile sektörün öncüsüyüz'' dedi

Uyku Dünyası Karadeniz Bölge Bayisi Başak Dizayn Mobilya, Samsun 4.Mobilya Ve Dekorasyon Fuarı'nda yerini aldı. Sektörün öncüsü olduklarını söyleyeh firma sahibi Süleyman Baş, "Yatak üretimi sektöründeki boşluğu Uyku Dünyası hak ederek dolduruyor" ifadelerini kullandı.

Sektördeki boşluğu 'Uyku Dünyası' dolduruyor

SON TEKNOLOJİ

Uyku Dünyası'nın kurumsal kimliğine değinen Süleyman Baş, ''2006 ylında Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulan firmamız bu tarihten itibaren yatırımlarına hız kazandırarak ülke çapında kendisini göstermiştir. Her geçen yıl artan tecrübemiz ile yatak üretiminde son teknolojileri kullanarak ürün çeşitliliğimizi de artırmış bulunmaktayız. Kurumsal değerlerimizi her zaman koruyan firmamız kalite anlamında da üstün standartlara ulaşma çabasında başarılı olmuştur. Uyku Dünyası olarak müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme politikamız ile sektörün öncüsüyüz'' diye konuştu.

KATILIM YÜKSEK

Samsun 4. Mobilya Ve Dekorasyon Fuarı hakkındaki düşüncelerini de dile getiren Süleyman Baş, '' Bu yıl katılım ve olumlu geri dönüşler oldukça yüksek. Kurumsal bir firma olmamız ve markamızın tanınırlığı daha fazla ilgi görmemizi sağlıyor. Ürünlerimizin kalitesi de kendini her zaman olduğu gibi gösteriyor. Bu da aldığımız olumlu geri dönüşleri arttırıyor. Şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki yatak üretimi sektöründeki boşluğu Uyku Dünyası hak ederek dolduruyor'' dedi.

İLGİLİ HABERLER

Online Bordro Programı Nedir?
Tüp Bebek İle İlgili Kimsenin Söylemeyeceği Gerçekler
Yumurtalık yetmezliğinde yeni bir yöntem
Samsun'da mutlu eden yardım
Medicana'dan sınav kaygısı seminerleri


SIRADAKİ HABER