HaberlerSamsun haberTÜYAP'ın tercihi de 'Çelebi Tur'

TÜYAP'ın tercihi de 'Çelebi Tur'

TÜYAP'ın tercihi de 'Çelebi Tur'

Taşımacılık ve servis sektöründe Samsun'un en güvenilir firmalarından biri olan Çelebi Tur Samsun'un bir çok bölgesinde olduğu gibi TÜYAP'a da taşımacılık hizmeti veriyor

TÜYAP'ta düzenlenen Samsun 4. Mobilya Ve Dekorasyon fuarı devam ederken fuarın taşımacılık hizmetleri bu yıl da Çelebi Tur'a emanet edildi. Kendilerine olan güveni hiçbir zaman boşa çıkarmadıklarını ifade eden Çelebi Tur firma sahibi Muharrem Evci ''Evci Otomotiv olarak Gülsan Sanayi Sitesi'nde 23 yıldır hizmet vermekte olan firmamız ve daha sonra başladığımız servis ve taşımacılık sektöründe hizmet verdiğimiz Çelebi Tur firmamız ile hiçbir zaman müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmadık. İşimizi yıllardır bu gururla yapıyoruz'' ifadelerini kullandı.

TÜYAP'ın tercihi de 'Çelebi Tur'

TÜYAP İLE 5. YIL

Çelebi Tur olarak Samsun'un birçok bölgesinde taşımacılık ve servis hizmeti vermekte olduklarını söyleyen Evci, ''Firmamız, her geçen gün büyüyor, gelişiyor ve yeni anlaşmalara imza atıyor. TÜYAP gibi önemli bir kuruluşla da 5 yıldır güvenle ve gururla çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yıl da bizi tercih ettikleri ve bizlere güvendikleri için mutlu ve gururluyuz. Hizmet kalitemiz tercih sebebi olmamızı sağlıyor. Bu güven işimize gösterdiğimiz özen ve yılların verdiği tecrübeden geliyor'' diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Online Bordro Programı Nedir?
Tüp Bebek İle İlgili Kimsenin Söylemeyeceği Gerçekler
Yumurtalık yetmezliğinde yeni bir yöntem
Samsun'da mutlu eden yardım
Medicana'dan sınav kaygısı seminerleri


SIRADAKİ HABER