HaberlerSamsun haberEvinizdeki şıklığın ve zarafetin yeni adresi Madame Lizzy Concept

Evinizdeki şıklığın ve zarafetin yeni adresi Madame Lizzy Concept

Evinizdeki şıklığın ve zarafetin yeni adresi Madame Lizzy Concept

Samsun 4. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı'na katılan Madame Lizzy Concept Genel Müdürü Murat Akgöl, 'Konsept mağazacılık anlayışımızla sektöre yeni bir heyecan katacağız'' dedi

Samsun 4. Mobilya ve Dekorasyon fuarında açtığı stant ile konsept mağazacılık anlayışına farklı bir bakış açısı getiren Madame Lizzy Concept'in Genel Müdürü Murat Akgöl, “Madame Lizzy Concept olarak koltuk, kanepe ve mobilya grubunda 4 yıldır faaliyet gösteren firmamız 2 yıl önce de yatak ve baza grubunda Arstella ile kurduğu ortaklık sonucunda hem ürün yelpazesini genişletti hem de sektörde önemli bir atılım yaptı” diye konuştu.

Evinizdeki şıklığın ve zarafetin yeni adresi Madame Lizzy Concept

BAYİLİK GÖRÜŞMELERİNE BAŞLADIK

Samsun bölgesinde Atakum, Lovelet AVM ve İlyasköy olmak üzere 3 adet showroom mağazaları olduğunu belirten Murat Akgöl, “Kısa zaman içerisinde Organize Sanayi bölgesinde 6 bin metrekare kapalı alanda yeni bir üretim alanı kuracağız. Bunun yanı sıra bayilik görüşmelerine ve anlaşmalarına başlayan firmamız bayiliklerimizde stant, iç dizayn ve tabela çalışmaları yaparak konsept mağazacılık anlayışını genişletme politikası izlemektedir. Konsept mağazacılık anlayışımızla sektöre yeni bir heyecan katacağız” şeklinde konuştu.

Evinizdeki şıklığın ve zarafetin yeni adresi Madame Lizzy Concept

YOĞUN İLGİ GÖRDÜK

“Evinizdeki şıklığın ve zarafetin yeni adresi’ sloganıyla çıktığımız bu yolda önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir” diyen Akgöl, “Ürünlerimize 10 yıl garanti veriyor ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Mobilya ve dekorasyon fuarına da ilk kez katılmamıza rağmen hem yoğun ilgi gördük hem de satış hedeflerimizi aştık. Ayrıca açtığımız stant ve oluşturduğumuz konsept ile de TÜYAP yetkililerinden ve müşterilerimizden de tebrikler aldık. Samsun 4. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı ürün satışı, marka ve ürün tanıtımının yanı sıra tarzımızı sergileyebilmemiz açısından da oldukça faydalı geçti” ifadelerini kullandı.

SAMSUNDAN DÜNYAYA AÇILACAĞIZ

İhracat çalışmalarına da değinen Murat Akgöl, “Almanya ve Gürcistan gibi ülkelere hem Madame Lizzy Concept hem de Arstella marka ürünlerimizi ihraç ediyoruz. Bayilik çalışmalarında olduğu gibi ihracatta da büyüme hedefimiz var. Şıklık ve zarafetin mobilyadaki karşılığı olan markalarımız ile Samsun'dan, dünyaya daha fazla açılacağız ve bu anlamda da büyümeye devam edeceğiz” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Online Bordro Programı Nedir?
Tüp Bebek İle İlgili Kimsenin Söylemeyeceği Gerçekler
Yumurtalık yetmezliğinde yeni bir yöntem
Samsun'da mutlu eden yardım
Medicana'dan sınav kaygısı seminerleri


SIRADAKİ HABER