HaberlerSamsun haberYurdakul Kumaş fuara renk kattı

Yurdakul Kumaş fuara renk kattı

Yurdakul Kumaş fuara renk kattı

Samsun 4. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı'na perdelik ve döşemelik kumaş sektöründe katılan tek firma olan Yurdakul Kumaş Ev Tekstili, organize ettiği Çerkez dansları gösterisiyle de fuara renk kattı

Samsun 4. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı'na katılan Yurdakul Kumaş Ev Tekstili, birbirinden güzel ve kaliteli ürünleriyle, fuarda göz kamaştırdı. Organize ettiği Çerkez danslarıyla da farkını ortaya koyan Yurdakul Kumaş Ev Tekstili, ziyaretçilerden tam not aldı.

Yurdakul Kumaş fuara renk kattı

2 YIL GARANTİLİ ÜRÜNLER

“Ürünlerimize ve kalitemize güvendiğimiz için fuardaki yerimizi aldık” diyen Yurdakul Kumaş Ev Tekstili İşletme Sahibi Recep Yurdakul, “Perdelik ve döşemelik kumaş sektöründe fuara katılarak başarı gösteren tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Kardeşim Mehmet Yurdakul ile birlikte aile şirketi olarak işletmekte olduğumuz firmamızın geniş renk ve model seçenekleri var. Birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerimizi, müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz, ayrıca ürünlerimiz 2 yıl Yurdakul Kumaş garantisi altındadır. Ürünlerimiz kolay temizlenebilir, yıkanabilir, anti bakteriyel, çekme ve solma yapmaz özelliktedir. Kalitemize güveniyoruz” dedi.

Yurdakul Kumaş fuara renk kattı

YOĞUN İLGİ GÖRDÜK

Samsun 4. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nda açtıkları stant ile oldukça yoğun ilgi gördüklerini belirten Recep Yurdakul, “Fuar bizim açımızdan her anlamda başarılı geçti. Ziyaretçilerimizden yoğun ilgi gördük. Bu da hem tanıtım hem de satış anlamında büyük fayda sağladı. Bu ilginin sebebini; ürün kalitemize ve modern çizgimize bağlıyorum. Biz işimizi iyi yapıyoruz ve biliyoruz ki kalite kendisini her zaman gösterir. Fuarda olduğu gibi Gülsan Sanayi Sitesi’nde de yer alan perakende satış mağazamız da hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren müşterilerimiz tarafından her zaman yoğun ilgi gördü. Kendimize olan güvenimiz, kalitemizden ve bu kaliteye olan ilgiden gelmektedir” diye konuştu.

Yurdakul Kumaş fuara renk kattı

FUARA RENK KATTIK


Mobilya ve ev tekstili denildiğini zaman kumaşın olmazsa olmaz olduğunu dile getiren Yurdakul, “Fuara katılarak, olmazsa olmazı tamamladık. Bu farkımızla da fuara renk kattık. Ayrıca müşterilerimizden gördüğümüz yoğun ilgiye teşekkür etmek amacıyla ve Çerkez kökenli bir aileden geliyor olmamız sebebiyle Samsun Akademik Kafkas Halk Dansları Topluluğu AZAMAT Grubu'nu standımıza davet ederek, bir Kafkas dansları gösteri düzenledik. Bu gösteride ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü ve ilgiyle izlendi. Bu yıl bizim için her açıdan olumlu geçen Samsun 4. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı'na katkıda bulunan herkese ve standımıza yoğun ilgi gösteren ziyaretçilerimize ayrıca davetimizi kırmayıp standımıza gelerek sergilediği muhteşem gösteriden dolayı Samsun Akademik Kafkas Halk Dansları Topluluğu AZAMAT Grubu'na teşekkürü borç bilirim” ifadelerini kullandı.

Mustafa GÜVEN

İLGİLİ HABERLER

Online Bordro Programı Nedir?
Tüp Bebek İle İlgili Kimsenin Söylemeyeceği Gerçekler
Yumurtalık yetmezliğinde yeni bir yöntem
Samsun'da mutlu eden yardım
Medicana'dan sınav kaygısı seminerleri


SIRADAKİ HABER