HaberlerSamsun haberMA Mimarlık'tan görkemli açılış

MA Mimarlık'tan görkemli açılış

MA Mimarlık'tan görkemli açılış

İstanbul Maltepe Üniversitesi, mimarlık bölümü mezunu olan Murat Aslan tarafından hizmete sunulan MA Mimarlık (Proje-Tasarım-Uygulama) Ofisi, görkemli bir açılış ile hizmete girdi

Atakum ilçesi Esenevler Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı’nda hizmete açılan MA Mimarlık Ofisi’nin açılışına, mimar Murat Aslan’ın ailesi, yakınları, iş insanları ve davetliler katıldı.

MA Mimarlık'tan görkemli açılış

FARKLI BOYUT KAZANDIRACAĞIZ

Çarşambalı iş insanı Ömür Aslan’ın oğlu Murat Aslan tarafından hizmete sunulan MA Mimarlık Ofisi, yoğun bir katılım ile hizmete açıldı. Açılış programı Kur'an-ı Kerim okunmasıyla başladı. Duaların ardından, açılış kurdelesi kesildi. Samsun’da mimarlık sektörüne farklı boyut kazandıracaklarını belirten mimar Murat Aslan, “Samsun mimarisine farklı bir bakış katacağıma inanıyorum. Her türlü mimarlık çalışmalarının yanı sıra proje, tasarım, uygulama kapsamında da hizmet vereceğiz. Özgün ve kaliteli projelerimizle Samsun halkımıza hizmet vereceğiz. Açılışımıza katılan herkese teşekkür ederiz” dedi.
Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Mimar Murat Aslan ve ailesi tebrikleri kabul etti. Kurdele kesiminin ardından konuklara çeşitli ikramlar yapılırken ayrıca keman dinletisi de sunuldu.

Erdinç YILDIZ

İLGİLİ HABERLER

Online Bordro Programı Nedir?
Tüp Bebek İle İlgili Kimsenin Söylemeyeceği Gerçekler
Yumurtalık yetmezliğinde yeni bir yöntem
Samsun'da mutlu eden yardım
Medicana'dan sınav kaygısı seminerleri


SIRADAKİ HABER