HaberlerKars haberKars'ta adliye personeli fidan dikti

Kars'ta adliye personeli fidan dikti - Kars haber

Kars'ta Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, hükümlüler ve Adliye personeli fidan dikti.

Kars'ta adliye personeli fidan dikti

Adliye bahçesinde fidan dikme törenine Kars Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Camgöz, 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Soner Fevzi Vurur, 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Şemsettin Dereli, Denetimli Serbestlik Müdürü Gülay Gül, hakimler, savcılar ve denetimli serbestlik müdürlüğü personeli ile yükümlüler katıldı.
Fidan dikme töreninin ardından açıklama yapan Kars Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Camgöz, 'Kars Denetimli Serbestlik Müdürlüğümüzün fidan dikme törenindeyiz. Bu fidanları ceza alan hükümlüler denetim altındayken kamu yararına işte çalışıyorlar ve o çerçevede hem topluma entegre oluyorlar işledikleri suç nedeniyle cezalarını alternatif bir yolla çekiyorlar hem de çok faydalı bir iş yapıyorlar. Hükümlülerimizin yaptıkları bu işle ortamı yeşillendiriyorlar, kendilerine teşekkür ediyoruz. Ayrıca bu programı düzenleyen Kars Denetimli Serbestlik Müdürlüğümüze ve personelimize de bu organizasyondan dolayı teşekkür ediyoruz' dedi.
Fidan dikimi sonrası Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Camgöz ve beraberindekiler hatıra fotoğrafı çekildi.SIRADAKİ HABER