HaberlerGaziantep haberÜniversite öğrencileri Fatma Turgut konseri ile coştu

Üniversite öğrencileri Fatma Turgut konseri ile coştu - Gaziantep haber

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) tarafından düzenlenen 25. Geleneksel Kültür, Sanat ve Spor Şenlikleri kapsamında GAÜN yeni meydanda sahne alan sanatçı Fatma Turgut, konseri izlemeye gelen öğrencilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Üniversite öğrencileri Fatma Turgut konseri ile coştu

On binlerce kişinin izlediği konserde Sanatçı Fatma Turgut seslendirdiği eserlerle alandakileri coşturdu. Gecede öğrenciler sanatçının 'Bir varmış bir yokmuş, Aşk Tadında, Sen Ona Aşıksın, İlkbaharda Kıyamet, Kaybolan Yıllar' gibi şarkılarına eşlik etti. Şenlik alanını dolduran öğrencilere seslenen Sanatçı Fatma Turgut, Gaziantep Üniversitesi'nden olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Gaziantep Üniversitesi yönetimine şenlik kapsamında öğrencilerle buluşma fırsatı verdiği için teşekkür etti. Bahar Şenlikleri kapsamında sahne alan Sanatçı Fatma Turgut konseri öncesinde ise öğrenciler, Grup Rest ve Oğuz Aksaç'ın konserleri ile de gönüllerince eğlendi.
Konserin sonunda Gaziantep Üniversitesi GAÜN Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet İşbilir tarafından sanatçılara gecenin anısına hediyeler verildi.SIRADAKİ HABER