HaberlerPark Inn by Radisson'dan sosyal sorumluluk hareketi

Park Inn by Radisson'dan sosyal sorumluluk hareketi

Samsun'un en gözde otelleri arasında yer alan Park Inn by Radisson Samsun, kaliteli hizmet anlayışıyla olduğu kadar sosyal sorumluluk projeleri ile de farkındalık oluşturuyor

Park Inn by Radisson'dan sosyal sorumluluk hareketi

Tekkeköy ilçesinde, Radisson Grup bünyesinde hizmet vermekte olan Park Inn by Radisson Samsun, gelenek haline getirdiği sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. 19 Mayıs ilçesinin Karagöl Mahallesi’nde yer alan Şehit Arif Çetin İlkokulu'nun bakım, onarım işlerini üstlenerek okulda yenileme çalışmaları yapan Park Inn by Radisson Samsun, bu anlamda diğer kuruluşlara da örnek oldu.

(öncesi)

BİR GÖREVİMİZİ DAHA TAMAMLADIK

Bütün bakım, onarım çalışmalarını kendi personelleri ile yürüttüklerini belirten Park Inn by Radisson Samsun Genel Müdür'ü Bekir Koç, “Radisson otellerinin dünya çapında bir görev olarak gördüğü ve gelenek haline getirdiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında iki hafta süren bir çalışma yürüttük. Samsun Valiliği aracılığı ve Aile ve Sosyal politikalar İl Müdürlüğünün yönlendirmesiyle 19 Mayıs ilçesinin Karagöl Mahallesi’nde tespit ettiğimiz Şehit Arif Çetin İlkokulu'nun bakıma ihtiyacı vardı. Kendi personellerimiz ile okulun bu ihtiyaçlarını elimizden geldiğince gidererek okulumuzu daha kullanılabilir bir hale getirdik. Daha sonra okulumuza Milli Eğitim Müdürlüğü, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Sığınmacı Çocuklar Derneği ve öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz bir mangal partisiyle açılış yaparak bir görevimizi daha tamamladık” dedi.

(sonrası)

PROJELERİMİZ DEVAM EDECEK

Daha önce de hayvan barınağı, okul projeleri ve daha birçok sosyal sorumluluk görevlerini yerine getirdiklerini ifade eden Bekir Koç, “Sosyal sorumluluk projelerimizi artırarak devam edeceğiz ve bunları çeşitlendireceğiz. Bu konu hakkında Samsun Valiliği ile fikir alışverişinde bulunarak bir planlama hazırlıyoruz. Kısa zaman içerisinde huzurevi ve kimsesiz çocukları da ziyaret ederek elimizden geldiği kadar sosyal sorumluluk projelerine imza atmak amacındayız. Amacımız sadece ulaşabildiğimiz yerlere yardım etmek değil, sosyal sorumlulukta farkındalık oluşturmak ve bütün kuruluşları bu yönde teşvik etmek” ifadelerini kullandı.

YAŞAR TUNCEL

 

EN ÇOK OKUNANLAR

Rize'de bir kadın, kocası tarafından vahşice öldürüldü

1 Rize'de bir kadın, kocası tarafından vahşice öldürüldü

Hassas burun 'Roket' kenevir bahçesini buldu

2 Hassas burun 'Roket' kenevir bahçesini buldu

Hatay'da otomobil uçuruma yuvarlandı: 3 ölü, 4 yaralı.

3 Hatay'da otomobil uçuruma yuvarlandı: 3 ölü, 4 yaralı.

Washington'da Floyd protestosu

4 Washington'da Floyd protestosu

Diyarbakır'da silahlarla ev bastılar: 1 kadın öldü

5 Diyarbakır'da silahlarla ev bastılar: 1 kadın öldü

Zonguldak'ta polis kumar oynayanlara göz açtırmıyor

6 Zonguldak'ta polis kumar oynayanlara göz açtırmıyor

Manisa'da otomobiller kavşakta çarpıştı: 2 yaralı

7 Manisa'da otomobiller kavşakta çarpıştı: 2 yaralı

4'üncü kattan düşen genç kız yaralandı

8 4'üncü kattan düşen genç kız yaralandı

Bartın'da korona virüs tedavisi gören hasta kalmadı

9 Bartın'da korona virüs tedavisi gören hasta kalmadı

Kazanın ardından hurdaya dönen minibüsünü bırakıp kaçtı

10 Kazanın ardından hurdaya dönen minibüsünü bırakıp kaçtı


SIRADAKİ HABER