HaberlerSamsun haberSamsun Adliyesi'nde futbol şöleni

Samsun Adliyesi'nde futbol şöleni - Samsun haber

'Samsun Adliyesi Futbol Turnuvası' oynanan final karşılaşmasının ardından düzenlenen ödül töreniyle son erdi.

Samsun Adliyesi'nde futbol şöleni

Geleneksel olarak düzenlenen 'Samsun Adliyesi Futbol Turnuvası' oynanan final karşılaşmasının ardından düzenlenen ödül töreniyle son erdi. Turnuvada Bamspor şampiyonluk kupasına uzandı

ŞAMPİYON BAMSPOR

19 Mayıs 1919'un 100. Yılı etkinlikleri kapsamında geleneksel olarak 7'ncisi düzenlenen Samsun Adliyesi Futbol Turnuvası oynanan final karşılaşmasının ardından düzenlenen ödül töreniyle son buldu. Samsun Bölge Adliye Mahkemesi halı sahasında yapılan turnuvanın final maçında Bamspor, HSYK Spor'u 5-2 yenerek şampiyonluk kupasına uzandı. Turnuvanın 3'üncülük maçında Ankaspor, Kızılelmaspor'u 10-3'lük skorla mağlup etti. Birbirinden çekişmeli maçlara sahne olan turnuvada 22 golle Ersan Açıkgöz gol kralı oldu.

HAKEMLERE PLAKET

Final karşılaşmasının ardından düzenlenen ödül töreninde turnuvada görev yapan hakemlere ve plaket verildi. Şampiyonadaki görevlilere ise teşekkür belgesi takdim edildi. Turnuvada dereceye giren takımlara kupalarını ve madalyalarını Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, Samsun Bölge Adliyesi Cumhuriyet Başsavcısı Fahri Gülay, Samsun Bölge Adliyesi Komisyon Başkanı Kemal Alver ve Samsun Bölge Adliyesi Başkanı Erol Tosun takdim etti.

Mustafa CİVELEK

 SIRADAKİ HABER